Wpis z mikrobloga

U samotnych facetów w niedzielę rano jest zajebiście. Dziewczyny nawet z tym nie handlujcie.
Po otwarciu oczu idzie się w klapkach do żabki czy innej stacji paliw. Kupuje się cokolwiek co się chce, żadna nie będzie kwękać. Czteropaka, ser żółty i kiełbasę, bekon w plasterkach, pizzę mrożoną. Wszystko się nawala na pizzę i popijając piwem czeka aż się upiecze na śniadanie.
Samotnym można podrapać się po jajkach kiedy się chce, łazić po mieszkaniu z fujarą dyndającą. Napić się piwa z rana do pizzy męskiej.
I to jest wolność! Pomyśleć chwilę wreszcie!
Milej niedzieli Mirki!
#gownowpis #niedziela #rozowypasek #przemyslenia #zwiazek #samotnosc #wolnosc
  • 112
@worldmaster: Te, które są mi znane, w skrajnych lokalnych powiatowych przypadkach mówią o 50%, ze średnimi na większych obszarach próbkowych oscylującymi wokół 30%. Kolega wyżej przytoczył 50%-75% i to jako średnią dla całej UE, więc pytam o źródło, bo wydaje mi się, że to kompletna bzdura. Zresztą pomyśl racjonalnie, gdyby w całej UE statystycznie 3 na 4 małżeństwa się rozpadały, w kulturze podejście do nich byłoby zupełnie inne niż obecnie.
Według jakich statystyk więcej niż połowa (nawet 3/4) ślubów kończy się rozwodami? Jakiś link? XD


@KsiundzRobak: Publiczne dostępne statystyki. Masz mnóstwo agencji statystycznych zbierających te dane
https://www.gecertificeerdemediators.nl/scheiden/european-divorce-monitor/amp/

W Polsce według GUSu rozpada się 30% małżeństw, a POŁOWA branych małżeńśtw w Polsce to małżeństwa wtórne i procent rozwodów tylko rośnie w całej europie.

Także jak ktoś pakuje się w małzeństwo, będąc facetem to fajnie #!$%@? jest xD
@KochanekAdmina: Okej i gdzie tam masz napisane, że wskaźnik rozwodów średnio w UE oscyluje między 50% a 75%? Wszedłem na tę stronę, już nawet nie chciało mi się kombinować ze sprawdzaniem jej wiarygodności, ale jedyne 2 miejsca, w których pojawia się tam 70%<, to wskaźnik dla Portugalii oraz informacja, że "72,3% of all European marriages that ended in divorce, have lasted less than twenty years".