Wpis z mikrobloga

No elo( ͡° ͜ʖ ͡°) pod wczorajszym filmem z Toru Kielce 1k odsłon( ͡ ͜ʖ ͡). Chyba trochę z Was ma bakcyla i jest ciekawa tematu motorsportu w PL ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zapisałem sie dziś na trackday na Torze Jastrząb na termin 30 sierpnia. Zatem w niedzielę bedą nagrywki do kolejnej relacji. Wziąłem pod uwagę Wasze rady. Mam mikrofon zewnętrzny, będzie trochę więcej nawijki o furze, częściach i obowiązujących zasadach na poszczególnych imprezach. Może znów uda się spotkać z kimś z wykopu(pozdro wykopki z Subaru, Focusa i Camaro ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Dla tych co nie widzieli podsyłam linka do Wykopaliska z wczoraj z filmem z relacji SuperOES Tor Kielce:Klik Będę wdzięczny za wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°). Póki jestem zielonką muszę wołać na własną rękę, jeżeli kogoś zawołałem dwukrotnie- przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Piszcie kogo wołać, żeby Was nie denerwować xD

tag do obserwowania/czarnolistowania: #sliwaracing
Facebook: sliwaracing
YouTube: [sliwaracing](https://www.youtube.com/channel/UCrf1-NzkluwfkRVAN76Hh3g?)
Insta:sliwa_racing

#motoryzacja #superoes #wyscigi #fastandfurious #clio #samochody #auta #tuning #samochody #samochodyboners #klasykimotoryzacji #youtube #hobby #carboners #carspotting #car
Pobierz
źródło: comment_15983395214z0WhWu58tsWEGQUsNewsG.jpg
  • 17
Chyba trochę z Was ma bakcyla i jest ciekawa tematu motorsportu w PL


@sliwa_racing: Oj nie nie. Oglądałem tylko że względu na tor Kielce. W następnym filmiku z innego miejsca możesz sobie odliczyć jedno wyświetlenie( ͡° ͜ʖ ͡°)