Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qtaz: Wczoraj czy jakoś tak wrzuciła niby na insta screena wiadomości Piotrka z córka, ze niby nazwał matkę obrzydliwa czy jakoś tak i emotka ze rzyga. Nadawca wiadomości był podpisany jaki TATA, ale myśle ze to prowokacja ze strony Justyny. Równie dobrze mogła pisac sama ze sobą i zapisać się jako TATA. Czytałam o tym na pudlu. Niestety baby już osądziły Piotrka ze to cham i burak i prostak ze jak
no kto by pomyślał, że jakaś karyna poleci na sportowca, który robi hajs, ale gdyby nie to, to by nawet na niego nie splunęła mimo jego dobrego charakteru i poczucia humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@prosty_banan: Niestety ta Karyna sama jest z rodziny z koneksjami. Nie musiała akurat lecieć na "sportowca, który robi hajs".

Za to sama reprezentuje dno i dwa metry mułu.

A pisanie o dobru
Odnośnie tego screena z wpisu Justyny, który wrzuciła @Hannahalla.

No właśnie o to chodzi, ten wpis brzmiał bardzo sensownie, szkoda że działania wyglądają już zgoła inaczej. Działo się u nich źle, on zrobił to co zrobił, coś się skończyło i tyle. Temat powinien być zamknięty jak przystało na zrównoważonych dorosłych ludzi, a nie wywlekany do opinii publicznej i co jakiś czas, gdy atencja osłabnie podlewany "benzyną". Przecież ich dzieciaki bedą miały
gdyby odwrócić sytuację, to pewnie byś pisała, że ona go zdradziła, bo był z niego kawał #!$%@?. Zdrada jest zawsze nie w porządku, ale nikt nie ma prawa własności do swojego partnera. Rozeszli się i tyle. Skoro teraz jej tak #!$%@?, to prawdopodobnie w zaciszu domowym, gdy nikt nie widział i nie mógło to wpłynąć na jej reputację, #!$%@?ło jej dużo bardziej.


@zenekklocek: Przecież jej nie zdradził. W sądzie nawet wyszło
@Sajner: Wiesz co, tak jak ludzie mi piszą, że nie byłam materacem, tak i Ty nie byłeś :) On zaprzeczył, że małżeństwo się rozpadło przez kobietę bo już wcześniej się źle działo, bo nie jest jednoznaczne z tym, że swojej żony nie zdradził :) Tak jak mówiłam, dla mnie stwierdzenie "małżeństwo już nie istnieje" jest #!$%@? warte, bo słyszałam o sytuacjach w których faceci tak bajerowali, a w domu siedziała żona
@Sajner: Tak, jeszcze pociągiem do Wisły pojadę. Czekaj, tylko się spakuję. Myślę, że każdy kto rozmawia o tej sprawie to w Wiśle chociaż raz był :) Ona ma swoją wersję, on swoją. To chyba jasne, że będą się wybielać. Ja serio zapytałam czy masz jakieś źródło tego, że moje słowa nie są prawdą. Ja znam tę sytuację w taki sposób, no ale może się mylę.
według wykopków ona na pewno represjonowała go w łóżku bo to różowa. Różowe zawsze są winne, a biedne niebieskie nie.


@szynszyla2018: Ona nie stała się taka walnięta i tokstyczna teraz tylko była już wtedy i dlatego szukał kogoś innego, choć to i tak jego nie tłumaczy jego zdrady.
@Pantegram: Dlatego ja ją rozumiem doskonale. Mimo, że kretynka, pewnie nawet i toksyczna, to zazdroszczę tym ludziom, których bycie tak zrobionym w #!$%@? nie rusza, bo w sumie wystarczy im byle kto i zaraz zapominają. Ja się odciąłem od byłej, żadnego publicznego wylewania brudów nie robiłem, a mimo upływu lat #!$%@? mnie na samą myśl, że osoba, dla której byłem w stanie poświęcić dosłownie WSZYSTKO, poleciała sobie w #!$%@?, potraktowała mnie
I tak, nawet jak jest głupia jak but, to zdrada i polecenie w #!$%@? tego nie usprawiedliwia. A mam wrażenie, że pojazd jest w 99% na nią


@arteria: chwila, moment cumpelo. po pierwsze Żyła nawet na wykopie od dawna jest szanowany co najwyżej średnio, każdy wie że to chłopek-roztropek ze zdecydowaną przewagą prostactwa nad sprytem i historia z porzuceniem żony tylko utwierdziła kibiców w przekonaniu że ten głuptasek znowu coś odwalił.
Dziękuje za tak wiele plusów.Udało się porozmawiać z Panią Justyną i wyjaśnić sytuacje.Audio z rozmowy znajdziecie w tym linku ->>>> https://vocaroo.com/5d47tJR4aez

Wołam plusujących: @buking, @Jade, @Rga79, @Arthizo, @chester3000, @LovelyFox, @sosnas, @dziikidziik, @Niggalke, @venomik, @Shengen, @dexorik, @killzone, @Maks_S, @Zielony_Pio, @zxc0, @warstwowy_kabel, @mdnplnd, @BananowaKochanka, @piwniczak, @Anteuke, @omowaeomae, @mlodyczlowiekiniemoze, @HalBregg, @