Wpis z mikrobloga

@DywanTv:

Na kolacje wafle ryżowe o smaku pizzy z delicjami xD
Menu faceta po 30stce - patrzysz co się psuje w lodówce lub co wypluła żona/córka = Twoja dieta.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Taki mi się żart przypomniał: syn do matki otwierając lodówkę:
- ale jestem głodny mama, wezmę sobie tej kiełbasy kawałek...
- kiełbasy?! Nie ruszaj bo ona tam już ze trzy tygodnie leży bo nikt jej nie chce jeść. Jeszcze się zatrujesz!
- ok. To dam psu? Co?
- zwariowałeś?! Żeby się pochorował?! Przyjdzie ojciec z pracy to mu podgrzeję na obiad...

sytuacja bardzo znajoma, u mnie ojciec też dojada
  • Odpowiedz
@Kasahara: > Na kolacje wafle ryżowe o smaku pizzy z delicjami xD

Menu faceta po 30stce - patrzysz co się psuje w lodówce lub co wypluła żona/córka = Twoja dieta.


Cholera 5 miesięcy zostało. Dobrze że w lodówce kura jest zawsze. No i że nie mam żony i dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: z ciekawości, odżywiasz córkę pełnowartościowymi produktami czy tak jak prawdziwa polska rodzina, czyli syfem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epic_25:

Musi mieć syf w diecie, bo jest za duża na swój wiek - wzrost/masa mieśniowa/siła połączona z hiperaktywnościa, borykaliśmy się chwilowo z niedowagą i spowolnionym rozwojem jak jadła zbyt zdrowo. Plus taki, że lubi dużo nabiału/mięsa + owoce.

Ogólnie jej dieta to
  • Odpowiedz
@Kasahara: Moj siostrzeniec tylko bulki by jadl xd Skurczybyk highcarb od malego. Ale gra w gale duzo, chcialbym, zeby wiecej bialka jadll. A on nie chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz