Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że zbudujesz. Chcesz mi powiedzieć, że jedząc nabiał, dorzucając soję, strączki, orzechy, nie jesteś w stanie zapewnić odpowiedniej podaży białka?


@biesy: Nie tylko białko się liczy ale masa innych mikroskładników. Pokaż mi jedną osobę, która nigdy nie jadła mięsa i wygląda jak kulturysta.
Niestety wmawiają ludziom, że można nie jeść mięsa bez konsekwencji, ale to tak nie do końca działa. Jak ktoś tak bardzo nie chce go jeść to proponuję
Nie tylko białko się liczy ale masa innych mikroskładników. Pokaż mi jedną osobę, która nigdy nie jadła mięsa i wygląda jak kulturysta.


@allthethings: https://kwidzyn.naszemiasto.pl/adam-kuncicki-z-prabut-gosciem-dzien-dobry-tvn-opowiedzial/ar/c11-7558467

Jakich makroskładników nie jesteś w stanie dostarczyć na diecie bezmięsnej? Sam na takiej jestem i zastanawiam się czego mi brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Niestety wmawiają ludziom, że można nie jeść mięsa bez konsekwencji, ale to tak nie do końca działa.


@allthethings:
@Shagot: to po co otwierasz dziurę? nie zapraszałem cię tu :). na razie w każdym swoim wpisie tutaj pokazujesz, że nie masz nic ciekawego ani mądrego do powiedzenia. więc może z łaski swojej - zniknij?