Wpis z mikrobloga

@biesy: zależy jaką sylwetkę określasz "dobrą". Każdy ma inne standardy. Czy da się być fit bez mięsa? Da się! Czy kosztuję to więcej pracy i wiedzy niż z mięsem? Tak, dużo dużo więcej. Czy zbudujesz siłę i muskulaturę tak dużą jak ludzie z jedzący mięso? Nie.
That's it.
  • Odpowiedz
smacznych kamieni zycze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Shagot: proponuję się dokształcić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy zbudujesz siłę i muskulaturę
  • Odpowiedz
@biesy:

bo jedzenie trupów nie jest fajne?

Ależ oczywiście, że jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze mięso jest smaczne, po drugiego jego jedzenie wzbudza ból dupy wegetarian.
Win-Win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po pierwsze mięso jest smaczne, po drugiego jego jedzenie wzbudza ból dupy wegetarian.


@Zelber: Czyli czerpiesz przyjemność z bólu dupy innych? Ciekawe masz zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oczywiście, że zbudujesz. Chcesz mi powiedzieć, że jedząc nabiał, dorzucając soję, strączki, orzechy, nie jesteś w stanie zapewnić odpowiedniej podaży białka?


@biesy: Nie tylko białko się liczy ale masa innych mikroskładników. Pokaż mi jedną osobę, która nigdy nie jadła mięsa i wygląda jak kulturysta.
Niestety wmawiają ludziom, że można nie jeść mięsa bez konsekwencji, ale to tak nie do końca działa. Jak ktoś tak bardzo nie chce go jeść to
  • Odpowiedz
@Shagot: widzę, że mamy tu cwaniaka. Po co zabierasz głos w dyskusji, skoro zamierzasz pierdzieć, zamiast wymieniać się argumentami?
  • Odpowiedz
@Shagot: to po co otwierasz dziurę? nie zapraszałem cię tu :). na razie w każdym swoim wpisie tutaj pokazujesz, że nie masz nic ciekawego ani mądrego do powiedzenia. więc może z łaski swojej - zniknij?
  • Odpowiedz
@biesy: No mozna, tak samo mozna brac tren i jesc lisc salaty, forma tez sie zrobi, tylko #!$%@? po co? Nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie sie meczyl dla glupiej ideologii wege
  • Odpowiedz