Wpis z mikrobloga

ALE DZIS BYL OGIEN (òóˇ)

Ogolnie wszystko wydawalo sie przeciwko udanemu treningowi. Wczoraj stresowalem sie dzisiejszym treningiem + troche roznymi #!$%@?, nie moglem przez to usnac dlugo, spalem sporo mniej niz zwykle, do tego redukcja ciagle w toku, jem jak dziewczyna 2700 kcal, ale potwierdza sie stara zasada, ze OGIEN zawsze uratuje serie.

Siady 177 kg x 6 i to z zapasem ( ͡° ͜ʖ ͡°) sie wydaja, chociaz mi podczas serii juz pierwsze powtorzenie wydawalo sie ostatnim xd Do tego boje sie robic siady w domu, bo nie ma pinow, nie ma asekuracji, nawet zrzucanie bym przezyl, ale nie ma gdzie zrzucac XD No ale trudno.

https://youtu.be/4xVNXnjZYVY

OGIEN ® ™ zaczyna sie od 1:06 okolo. Wczesniej wszystkie serie rozgrzewkowa (po 1 repie z kazdej).

Do tego wrzucam jeszcze wioslowanie 100 kg x 15 czy tam 17. Jesli o wioslo chodzi to low back mnie ogranicza xd Do tego nie wiem kiedy "za bardzo" rzucam i powinienem przestac. Te 100 kg to jeszce bym duzo powtorzen zrobil, ale pewnie kazde mocniej zarzucanie od poprzedniego. Wiec odlozylem. Potem 87 kg juz bardziej kontrolowalem.
Chetnie poczytam rady i opinie o wioslowaniu. Siady powinienem bardziej kontrolowac, troche mniej siadac z kolan, bardziej z biodra.

Do tego plecki z pieknym sladem, oczywiscie bf 35% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #silownia #pokazforme #latajacydywan #trojboj
Pobierz DywanTv - ALE DZIS BYL OGIEN ᕦ(òóˇ)ᕤ

Ogolnie wszystko wydawalo sie przeciwko udane...
źródło: comment_158810094866QEM3sCAsW1q22Kgd3L8y.jpg
  • 23
@hesuss: Duzo do poprawy mam. Przede wszystkim kontrola na wiekszych ciezarach. Bo te 60, 100 czy 120 w miare ok jest, potem ucieka siad na czworki, bo mam je silne, a tyl slaby.