Wpis z mikrobloga

Zbliżamy się do końca tagu #codziennymlodytechnik . W 96-tym odcinku zobaczymy co prezentowano na targach samochodowych Genewa '89 - między innymi jak wyglądał concept-car Renault Megane, a co faktycznie z niego wyszło po 6 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj zmienił się świat w 30 lat ;)
Jak zwykle zapraszam do obserwowania tagu i przesyłania pomysłów na kolejne odcinki!

#codziennymlodytechnik 96/100
Młody Technik 7/1989 - "Genewa '89 - salon samochodowy"

#ciekawostki #technika #samochody #motoryzacja #genewa1989 #renault #mercedes #citroen #ford #nissan #saab #daihatsu #gruparatowaniapoziomu #skany #czasopisma #mlodytechnik
SebaD86 - Zbliżamy się do końca tagu #codziennymlodytechnik . W 96-tym odcinku zobacz...

źródło: comment_1583750894jtjAApqB1y0uP1MgUFPBDU.jpg

Pobierz
  • 19
Ta koncepcja Renault zmaterializowala sie czesciowo w VelSatis'ie i Avantime. Pamietam na poczatku tego millenium bylem na jakis targach w Szczecinie i tam mozna bylo wejsc to jakiegos czegos z Renault - to byl chyba jakis model Avnatime - nie pamietam czy koncept czy produkcyjy Avantime, ale miejsca w nim i wygody niezapmne. Zwroc uwage, ze napisalem "wejsc", a nie "wsiasc". Kilka ladnych lat pozniej mialem przez chyba 3 lata ValSatisa -
@rt_of_vnt: oczywiście, dlatego napisałem, że według mnie. Auto dosyć charakterystyczne. Ja trafiłem z najgorszym silnikiem, czyli 2.2 dci. Jakość wnętrza bardzo niska, materiały się po latach łuszczą i kleją. Nigdy nie chciałem mieć tego auta, ale zostało mi zaproponowane na zamianę. Z ciekawości wziąłem i mieliśmy je w domu przez 1,5 roku. Wspominam jako ciekawe auto przykuwające wzrok ludzi. Kolejna osoba, która je ode mnie kupiła zezłomowała go po pół roku.