Wpis z mikrobloga

@Kosancz: Zatem zachęcam wejść mocniej w środowisko feministek, zalajkować ich fanpejdże na fb, wdawać się w dyskusje w komentarzach na facebooku oraz grupach np lewicowych partii i pro kobiecych organizacji, to zauważysz. Potem wróć i pogadamy. Ja też kiedyś byłem lewakiem i feminista. Dopóki nie zacząłem rozmawiać i obcować z feministkami.
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny:

Mam lepsze porównanie:
Lewactwo: ma władzę w Unii Europejskiej, w sądownictwie, na uniwersytetach, w Hollywood, w WHO, na Faceoobu, na Youtube, w Komitecie Noblowskim oraz w IKEA i Empiku
Prawactwo: rządzi na wykopie tworząc głupawe i bezbekowe
  • Odpowiedz
@NVX78: Nie wrzucaj, nie obrażajmy mniejszości latynowskiej. Wrzuć jakichś białych morderców, heteroseksualnych oczywiście, bo homoseksualiści nie popełniają przestępstw.
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Ostatnio w Irlandii była głośna sprawa z zamordowaniem 17-letniego chłopaczka. Typek należał do gangu i był niezłym zjebkiem rzucając m.in. koktajle Mołotowa ludziom na posesje. Jego marny żywot zakończyły większe szychy, które go dopadły i poćwiartowały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wpisz „bestgore ireland” to ci od razu relacja z morderstwa wyskoczy.
  • Odpowiedz
Jak już przy homoseksualistach jesteśmy to spora część przedstawicieli "cywilizacji" z mema dopuszczała się aktów sodomii i praktycznie wszyscy mieli żony/partnerki na utrzymaniu tak więc obawiam się że masz z nimi tyle wspólnego co z dynamicznymi "Oskarkami". A za obrażanie ich kobiet zapewne by ci jaja urwali. ¯_(ツ)_/¯


@PolacoEsMasGrandeRobaco: A gdzieś napisałem, że mam z nimi coś wspólnego? To tylko Twój chochoł p0laku, którego Ty napisałeś. Za to co masz
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Najlepsze jest to że takie memy robią ludzie co całe życie tylko siedzą w piwnicy przed kompem jedząc top chipsy zapijane colą original xD No ale w końcu urodzenie się mężczyzną a do tego białym to dla takich nie byle jakie osiągnięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Więc jej historia do mnie nie przemawia.


@krne: To ściemniara z ostrymi zaburzeniami. Nie brałbym jej posta na serio. Typiara ma fobię społeczną.
  • Odpowiedz
@mistellaire: Wbicie Golda w LoL to taka sama praca jak każda inna, wymagająca doskonalenia danej umiejętności. Wartość danemu działaniu nadajemy subiektywnie, więc równie dobrze mogę stwierdzić, że Twoje aktywności to żadna praca nad sobą. Epatujesz niepotrzebnym elityzmem, chyba zapiekło.
  • Odpowiedz