Wpis z mikrobloga

Kurłaaaa jak ja nienawidzę mlaskania, siorbania, ogólnie pojętych odgłosów jedzenia i mówienia z pełnymi ustami!!!! Za każdym razem mnie to tak wkurza, że mam ochotę wyjsc z siebie.
W pracy mam kolegę, który mimo moich próśb wydaje tak głośne odgłosy podczas jedzenia i gada z pełną buzią, ze muszę zakładać słuchawki podczas jego posiłków żeby nie zwariować. Prośby oczywiście nic nie dają, słyszę za każdym razem, ze przesadzam i robię problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #niewiemjaktootagowac #mizofonia
  • 139
cały czas próbuje się dowiedzieć czy jak ktoś je jak kulturalny i cywilizowany człowiek, to czy mizofonia też to uwzględnia czy pełna tolerancja?


@szalonyonanista: jeśli o mnie chodzi, to w dalszym ciągu mocno irytują mnie takie odgłosy (to jest wręcz tortura, naprawdę), ale to toleruję i nie zwracam takiej osobie uwagi, bo przecież nie mam za co. Dana osoba nie mlaska, nie siorbie, po prostu wydaje podczas jedzenia odgłosy, nad którymi
  • 1
@szalonyonanista: To mi to wtedy nie przeszkadza, bo taka powinna być kultura jedzenia :) Niestety często trafiam na ludzi, którzy zamiast poczekać aż coś wystygnie trochę to jedzą takie gorące i siorbią albo wydają te dziwne dźwięki jak mają w buzi coś za gorącego ( ͡° ʖ̯ ͡°) albo doprowadzają się do takiego stanu głodu, ze jak dorwą jedzenie to się zachowują jakby rok nie jedli.
  • 0
@gien: A czy to jest jakaś licytacja kto ma gorzej? Ciebie #!$%@? szumy uszne, a mnie dźwięki jedzenia, nie widzę sensu licytacji.
  • 0
@gien: Jaką wg Ciebie kręcę aferę? Kulturalnie zwracając uwagę, zakładając słuchawki czy dając upust bezsilności w internatach? Puknij się w łeb
  • 1
@Kexu: O to prawda! Właśnie kolega ma taka tendencje, że je strasznie szybko i łapczywie. Na tyle szybko, ze często to jedzenie z buzi mu wypada co tez jest strasznie fujka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@diway: na filmikach tez mi nie przeszkadza, ale jak na żywo ktos głośno je to tragedia
@Akamicz: U mnie to samo XD czasem od stołu odchodzę, bo nie wytrzymuje siorbania
  • 1
@Jezdziec666: Aż mi się przypomniało jak podczas moich początków z aparatem ortodontycznym tak mnie bolały zęby i nie mogłam jeść, ze mama blendowała mi obiad - właśnie mieso, ziemniaki i surówkę razem. Wyglądało jak gowno, a smakowało jeszcze lepiej.
  • 0
@PaulStanley: To tez fujka!
@bluehead: tez mi się zdarza pic herbatę z łyżeczka w kubku - co w tym irytującego? Dźwięk uderzania łyżeczki o kubek?
@oink_oink: Wiem wiem, psycholog uświadomił mnie jakiś czas temu :) Jak mam zły humor to faktycznie potrafi to doprowadzić do płaczu.
@kuhonnyje_rewaljucje: Współczuje i domyślam się jak musiało Cię to denerwować!
@aune8: ja w ogóle nie rozumiem co kieruje ludźmi, którzy mówią
  • 0
@gien: Przecież nie kręcę mu afery, daj spokoj, zakładam słuchawki i czekam aż skończy XDDDDD poza tym uważam, ze nawyki jak jedzenie jak prosiak należy piętnować