Wpis z mikrobloga

Kurłaaaa jak ja nienawidzę mlaskania, siorbania, ogólnie pojętych odgłosów jedzenia i mówienia z pełnymi ustami!!!! Za każdym razem mnie to tak wkurza, że mam ochotę wyjsc z siebie.
W pracy mam kolegę, który mimo moich próśb wydaje tak głośne odgłosy podczas jedzenia i gada z pełną buzią, ze muszę zakładać słuchawki podczas jego posiłków żeby nie zwariować. Prośby oczywiście nic nie dają, słyszę za każdym razem, ze przesadzam i robię problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #niewiemjaktootagowac #mizofonia
  • 139
  • Odpowiedz
@hejk4 w kinie najgorzej jak #!$%@?ą niczym świnie, nienawidzę mlaskania dlatego staram się jeść zawsze sam, no i wkurza mnie jak pies sie liże czy gryzie, zawsze muszę go wtedy szturchnąć żeby przestał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hejk4: do zestawu dodam sapanie, głośne wydychanie powietrza i stukanie zębami w trakcie jedzenia gdy ktoś ma wadę zgryzu krzyżowego, geeez (°° plastyczne stopery do uszu dużo pomagają, ale nie da się ich ukryć, chyba ze zasłonić włosami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hejk4: mam tak samo :( dlatego ten kto zrobił reklamę Nałęczowianki z perkusistą powinien dostać #!$%@? :/ jak słyszę ten przełyk na głośnikach, to #!$%@? dostaję
  • Odpowiedz
@hejk4: joł, nie wiem czy ktoś na to odpowiedział, bo nie chce mi się przeglądać komentarzy, ale to mizofonia i nic się z tym nie da zrobić poza uczuleniem znajomych na to. Jak będziesz potrzebowała porad albo pogadać jak sobie dawać z tym radę i nie dostać ostracyzmu, odezwij się :p
  • Odpowiedz