Wpis z mikrobloga

  • 4
No i limit X numerków na dzień/tydzień/miesiąc dla każdej osoby niezależnie kim jest to zrównanie praw.

@PrawieJakBordo:

Jakie zrównanie praw? Ktoś kto handluje autami ma dostać karę przez to? Jeżeli ktoś miałby dostać karę za ten burdel to jedynie osoba która wymyśliła rejestrację aut sprowadzonych w ciągu 30 dni. To jest głupota chyba na skalę światową. Wprowadzili coś na co nikt nie jest przygotowany, urzędy same nie wiedzą jakie papiery przyjmować,
  • Odpowiedz
adres mailowy.

Zgadnij na kiedy następną rezerwację można zrobić? Na nigdy XD Chyba że o północy się przyczaisz to zdobędziesz termin na za miesiąc ;P


@Prezes_roku: dobrze ze email jest przypisany do PESELu i nie da sie stworzyc nowego.
We wroclawiu jest powiazanie rejestracji internetowych z PESELem (2/dzien) i co? i nico, sie laduje lewe/na babcie/wujka/dziadka/syna/corke/psa/... ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest Polska, nie takie problemy sie
  • Odpowiedz
@Koller: państwo PiS wstało z kolan i wróciło z powrotem do PRL. Centralizacja władzy, likwidacja gimnazjów, zwiększenie liczby województw za moment. Robi się coraz weselej.
  • Odpowiedz
W Mielcu, w podkarpackim pod starostwem bilety sprzedają koniki, które stoją od 3 w nocy pod budynkiem starostwa, żeby zająć miejsce i wydrukować wszystkie bilety XD( ͡° ͜ʖ ͡°)- Starosta i policja oraz inne państwowe organy nie widzą problemu a proceder jest jawny XD²


@FuriousViking: i nikt nigdy takim ludziom najzwyklejszego #!$%@? nie spuścił?
  • Odpowiedz
  • 1
Trochę nie trzyma się kupy bo system kolejkowania jest taki, że kolejny numer jest wywoływany do pierwszego wolnego stanowiska. Jeżeli stoisz przy jednym do nie podejdziesz do drugiego w tym samym czasie i automatycznie po jakimś czasie wywoływany jest kolejny numer. Nie chce mi się wierzyć że Panie w okienkach czekają na pusto.
  • Odpowiedz
@Koller: Mój rodzinny Myszków taki piękny.

Rok temu spędziłem 3 godziny, żeby wyrobić dowód rejestracyjny w Starostwie Myszkowskim.

Widzę, że rozpirzgaj dalej jest ;c
  • Odpowiedz
w Gdańsku też kiedyś byli tacy, nie wiem jak jest teraz


@su1ik: @Koller: jeszcze pare lat temu na stówe był gość. I pamiętam, że też nikt nic nie mówił.
Byłem kilka razy w urzedzie i zawsze tam stał, nawet był po imieniu z urzędnikami. Wszyscy go znali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: narazie temat złapały lokalne media i pojawiły się jednorazowe kontrole pod starostwem, a sam starosta powiatu robi dobry uśmiech do złej gry. Na lokalnych portalach widać, że temat jest palący bo komentarzy i artykułów jest już dziesiątki. Radni miejscy zaproponowali, żeby wydział komunikacji pracował do 22. Szuka się rozwiązań nie tam gdzie leży przyczyna, byle by ludzie widzieli, że coś sie robi, niekonieczmie z jakimkolwiek efektem.
  • Odpowiedz
@Koller na tym swietny interes jest. zalatwialem tak rejestracje auta nawet u diagnosty nie był wszystko zalatwione w jeden dzień a faceta polecaja handlarze z okolicy
  • Odpowiedz