Wpis z mikrobloga

@roszej: System działa w domyśle tak że jeden numerek - jedna osoba i z pewnością ma limit numerków na dany dzień bo np: jak chciałem zarejestrować auto i z ciekawości poszedłem o 9 to już numerków nie wydawał XD Więc jak jedna osoba stoi od trzeciej nad ranem potem zabiera wszystkie numerki to panie z okienek nie mogą obsłużyć nikogo innego chyba że przez internet się zarejestrował XD
  • Odpowiedz
@Koller kumpel chcąc podchodził wyrejestrować u zarejestrować auto pięć razy, musiał zmarnować pięć dni urlopu bo Panie w urzędzie przyjmują interesantów od 10 do 14 (godziny pracy 7-15) i przyjmują 10 numerków. Za piątym podejściem udało się tylko dlatego, że w kolejkę udał się o 6:30 a i tak był ósmy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Koller: dobra ale czegoś tu nie rozumiem. Skoro jest 20 numerków na dzień to rozumiem że jest jedna osoba która pracuje w tym j-----m urzędzie? No bo k---a jak masz numerek 1 i 2 to chyba normalne że w tym samym czasie 2 pracowników może obsługiwać 2 ludzi w dwóch okienkach, więc jak taki k---a cwaniak albo cwaniara są w stanie brać wszystkie numerki i gadać z wszystkimi jednocześnie?
  • Odpowiedz
  • 0
@kura998 A witam mieszkańca tej zacnej zapadliny otoczonej trzema górami :P no dworzec odnowiony, supermarketow nastawiane itd ale co jak dalej nic tam nie ma :D aż sam ucieklem
  • Odpowiedz
Przecież to pis wprowadził to kretyńskie prawo nakazujące komisom przerejestrowywanie na nie samochodów a teraz jak zwykle pikachuface.jpg

Wybierajcie sobie dalej takich zjebów do rządzenia to będziecie mieli co raz lepiej.
  • Odpowiedz
  • 1
@FuriousViking ale ten gość nie musiał handlować tymi numerkami bo faktycznie miał do załatwiania sprawy. A to że klientów to coś zupełnie innego. Nic mu nie zrobią ale winny jest ustawodawca a nie on.

No i mógł poprostu mieć klientów a tyle spraw. Miesięcznie ja osobiście mam ich ponad 100. I tylko zdrowemu rozsądkowi urzędników i znalezieniu wspólnego języka nie paralizujemy pracy wydziału i staramy się nie utrudniać życia innym mieszkańcom
bigger - @FuriousViking ale ten gość nie musiał handlować tymi numerkami bo faktyczni...

źródło: comment_1581450051Tqrf98AXtRNlgnRQuZAjnD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz