Wpis z mikrobloga

O nie.. Po policzeniu kosztów na #slub cywilny z mój #niebieskiepaski wyszło nam prawie 25 k xD
A tylko 40 osób i bez żadnych ceregieli.
Za samą salę z zespołem, kamerzystę i jedzenie z alko. ( _)
Za tyle to można otworzyć kebaba lub jechać na podróż życia. Nie wiem o co chodzi.
Myślałam, że takie rzeczy są tańsze. Kogo normalnie stać na uroczystości po 100-200 osob? XD
#zalesie #zycie #polska
  • 163
@magiol: wybraliśmy :). Zupa + drugie danie + zimna płyta (ale niedużo) + ciasto + kawa / herbata. Wychodzi około 150 pln od osoby, w najdroższych restauracjach nawet 220 pln. Najtaniej widziałam 130 pln ale ciasto nie było w cenie.

Popatrz na cenniki przyjęć komunijnych z gotowym menu, bo to jest właśnie takie 4 godzinne przyjęcie. Jak jeszcze manager sali słyszy hasło ślub, to zaświecają mu się dolary w oczach i
@Hinata_: ja osobiście nie znoszę oglądać filmów z wesel i wiedzieliśmy z różową, że nie będziemy chcieli własnego oglądać. Argumentem na namówienie nas było "dzieci będą miały co oglądać jak umrzecie" XD tysiące zdjęć po nas zostaniesz a ktoś miałby chcieć oglądać jak jak jakieś wujki piją wódkę XD Nie mieliśmy kamerzysty, zaoszczędziliśmy kilka tysi i ani trochę nie żałujemy.