Wpis z mikrobloga

Ja już naprawdę nie mam sił do mojego różowego, dziewczyna już odpłynęła całkowicie.

- bądz mną lvl 29
- miej zepsuty telefon
- weź stary telefon różowej
- oddaj jej telefon z zalogowanymi wszystkimi social mediami
- zaraz po moim wyjściu do pracy ona przez 9 h przegląda wszystko, fb, insta, gmail, zdjecia google
- nie znajduje dowodów mojej zdrady
- robi awanturę o jakieś stare zdjęcia na dysku googla gdzie jest moja ex
- tłumacz że nie zdawałeś sobie sprawy o ich istnieniu
- ona uważa że całe nasze życie to kłamstwo bo na tych zdjęciach wyglądam szczęśliwy i teraz też tak wyglądam, czyli udaję
- usuwasz je i wylogowujesz się ze wszystkiego na jej telefonie
- tłumacz że podstawą zaufania jest posiadanie możliwości sprawdzenia kogoś ale tego nie robisz
- otrzymujesz wiadro gówna na głowę oraz komunikat że ona jako żona ma prawo sprawdzać mnie co jakiś czas i to że się wylogowałem to dowód że coś ukrywam

Pojechała do mamusi, i zablokowała mnie na msg. Powiedz mi proszę internecie, kto tu kurła jest nienormalny
  • 235
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bejond_tumorol: jej rzeczy za drzwi raus. Jak siedzi w domu zamiast pracować, mimo że może (zakładam, że może), to goń ją szybciutko.
No i przykro, że to już żona, nie wiedziałeś jak ona się zachowuje? I chyba rzeczywiście, grunt się pod stopami pali, jak ona się tak zachowuje, wykonałbym sprawdzenie.
ja bym jej powiedział, że skoro ona przeryła wszystkie moje social media I poczty, to albo ona daje swój telefon do przejrzenia, albo #!$%@? w podskokach

może kogoś już ma,a teraz szuka pretekstu żeby rozwód był z Twojej winy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vladimirq: @nom_om: problem jest w tym, że ona mi ciągle powtarza, że jak chcę sobie ją sprawdzić to mogę, ona nie ma nic przeciwko
@bejond_tumorol: A ja powiem Ci z innej beczki. Mój poprzedni facet miał takie hobby, ruchanie na boku. Przy każdej możliwej okazji sprawdzałam mu telefon, fb i co tam miał, bo czasem tylko tak byłam w stanie dowiedzieć się, że znów daję się robić w wała. W końcu powiedziałam basta, wszystko się rozsypało, ja stanęłam na nogi i znalazłam cudownego niebieskiego.

Naprawdę ogrom czasu zajęło, zanim mój obecny niebieski przepracował ze mną
@bejond_tumorol: Bez podania większej liczby szczegółów ciężko jest coś wywnioskować. Tak jak napisałeś może być to "zwykła" reakcja spowodowana głupotami, które ostatnio trafiły do jej głowy (np. poprzez koleżankę, mamę, czy głupi serial) lub co gorsza może kogoś poznała. Najlepiej byłoby szczerze porozmawiać na ten temat, ale z kobietami bywa różnie – jedna będzie chciała rozwiązać spór, a inna zacznie księżniczkować i czekać aż ją przekonasz czynami i emocjami. Nie mniej
- ona uważa że całe nasze życie to kłamstwo bo na tych zdjęciach wyglądam szczęśliwy i teraz też tak wyglądam


@bejond_tumorol: nie masz się jej co dziwić, to musiało nie być miłe widzieć jak Twoja ex opierdziela Ci gale na zdjęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo coś musiało być na tych zdjęciach że się tak podpaliła nie?
@bejond_tumorol mój były też tak miał - jak tylko na chwilę wyszlam z pokoju, to rzucał się na mój telefon. Wiem bo pewnego dnia zrobił mi aferę że na zaproszenie na kawę od kolegi z pracy odpisałam "nie mam czasu" i zlałam typa, zamiast "spadaj, mam mojego misiaczka" .
Koniec końców wyszło że sam mnie zdradzał i prawdopodobnie szukał dowodów mojej niewierności, by winę za rozpad zwiazku zrzucić na mnie (