Wpis z mikrobloga

Ja już naprawdę nie mam sił do mojego różowego, dziewczyna już odpłynęła całkowicie.

- bądz mną lvl 29
- miej zepsuty telefon
- weź stary telefon różowej
- oddaj jej telefon z zalogowanymi wszystkimi social mediami
- zaraz po moim wyjściu do pracy ona przez 9 h przegląda wszystko, fb, insta, gmail, zdjecia google
- nie znajduje dowodów mojej zdrady
- robi awanturę o jakieś stare zdjęcia na dysku googla gdzie jest moja ex
- tłumacz że nie zdawałeś sobie sprawy o ich istnieniu
- ona uważa że całe nasze życie to kłamstwo bo na tych zdjęciach wyglądam szczęśliwy i teraz też tak wyglądam, czyli udaję
- usuwasz je i wylogowujesz się ze wszystkiego na jej telefonie
- tłumacz że podstawą zaufania jest posiadanie możliwości sprawdzenia kogoś ale tego nie robisz
- otrzymujesz wiadro gówna na głowę oraz komunikat że ona jako żona ma prawo sprawdzać mnie co jakiś czas i to że się wylogowałem to dowód że coś ukrywam

Pojechała do mamusi, i zablokowała mnie na msg. Powiedz mi proszę internecie, kto tu kurła jest nienormalny
  • 235
@Sztabowy: @NoMercyIncluded: Oczywiście. Nie mówię, że trzeba kobietę prowadzić za rączkę i nadskakiwać jej, bo wiem, że to może przynieść więcej szkody niż pożytku. Uważam jednak, że życie jest zbyt skomplikowane, by kierować się tak sztywnymi zasadami. Na przykład, każdego może dopaść depresja - wystarczy kilka nieszczęśliwych zdarzeń. I co, wtedy jest to jej lub jego obowiązkiem, by się pozbierać? Osoba z depresją musi chcieć sama poprawić swoje życie, ale
- ona uważa że całe nasze życie to kłamstwo bo na tych zdjęciach wyglądam szczęśliwy i teraz też tak wyglądam, czyli udaję


@bejond_tumorol: spytaj się jej co ostatnio zrobiła, żebyś wyglądał jak na zdjęciach.
@kwaz1: Tu nie o to chodzi, wiem, bo przechodziłem przez to samo. Jak OP ŚMIAŁ nie być non-stop nieszczęśliwy z byłą? Jak to możliwe, że poprzedni związek nie był jednym wielkim pasmem cierpienia? Zwłaszcza, że pewnie wspominał, że było źle. Skoro też bywał szczęśliwy, to obecny związek już nie jest wyjątkowy, obrabował ją z tej wyjątkowości!!11oneone

Wyobraź sobie, że moja była potrafiła zrobić mi awanturę o to, że jeszcze wcześniejsza była