Wpis z mikrobloga

Chciałem zacząć z #keto i kupić i kupić kilka produktów, póki co w moim koszyku wylądowało:
-mąką migdałowa 1kg
-babka jajowata 1kg
-mąka kokosowa 1kg
-olej kokosowy nierafinowany 0,9l
-erytrol 1kg
-sól himalajska 1kg

Coś jeszcze warto kupić i posiadać w domu z rzeczy suchych?
Poza tym gdzie kupujecie swoje produkty? Na allegro znalazłem tylko sklep, który posiada wszystkie ww. produkty.

#dieta #ketoza #jedzenie #gotujzwykopem #gotowanie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@chixi sklep SFD jest w Rzeszowie, także tragedii nie ma. Za reszta po prostu nie chce mi się latać przez pół miasta.
W ogóle odkryłem teraz twojego instagrama i jestem wniebowzięty. () a martwiłem się, że mi pomysłów na jedzenie zabraknie, mistrz kuchni here!
  • Odpowiedz
@wachlarz149: wiesz co, z tego co widzę w MyFitnessPal'u to jest opcja, że jestem na keto, choć podchodzę do tego całkiem na lajcie. Od marca jestem na diecie + sport, zredukowałem juz 15kg i 15cm w brzuchu i w poszukiwaniach co by tu do pracy zrobić do jedzenia trafiłem na diete keto, spodobało mi się, odrzuciłem węgle jakoś miesiąc temu i czuje się całkiem zajebiście. Nie sikam na paski, ani
  • Odpowiedz
  • 0
@mysz0n ja osobiście chce przejść na katoze bo ponoć człowiek się inaczej czuje. Gruby nie jestem, niecałe 95kg przy 186cm wzrostu, może 5 kg chciałbym zgubić ale nie jest to celem samym w sobie.
Tak w ogóle to używasz MyFitnessPal od zawsze, czy próbowałeś Fitatu?
  • Odpowiedz
@wachlarz149: ja przy wykopowym magicznym 180cm doszedłem do 98kg (prawie 2 lata wybiłem się ze sportów przez zerwanie więzadła krzyżowego+siedząca pracę) w marcu kupiłem sobie diete na vitali (oni właśnie polecają fitatu, ale jakos nie sprawdzałem kalorii bo waga spadała. MyFitnesPala zainstalowałem bo nagle doszedłem do ściany i nie mogłem z wagą ruszyć. zacząłem wszystko logować i wyszło mi, że czasem kabanos czy garść orzechów po pracy mogą być gwoździem
  • Odpowiedz
@wachlarz149: Z tego koszyka to tylko olej kokosowy zostaw, resztę sobie możesz darować, przynajmniej na początku. Znaczy nie zrozum mnie źle - oczywiście mąki migdałowej i kokosowej, babki jajowatej i erytrolu używa się w wypiekach na keto ALE na adaptacji lepiej sobie odpuścić zarówno słodkie desery (słodzik) jak i wypieki w ogóle. Chodzi o przestawienie się na inny tryb żywienia, zarówno fizycznie jak i "psychicznie". Sam zrobiłem dokładnie tak samo
  • Odpowiedz