Wpis z mikrobloga

  • 442
@RazWDupeToNieHej: ile ma lat? A ja ją rozumiem z perspektywy kobiety. Ty na luzie możesz mieć dzieci i jako 50 latek, my mamy gorzej. Jak chcesz beztroskiego związku to szukaj wśród wczesnych dwudziestek albo takich już z bombelkiem. Laska bez dzieci w okolicach 30 tki zwykle też chce już faceta który chce się ustatkować. Tzn. bez przesady, że od razu ślub, ale są już bardziej konkretne xd
@RazWDupeToNieHej: ile ma lat? A ja ją rozumiem z perspektywy kobiety. Ty na luzie możesz mieć dzieci i jako 50 latek, my mamy gorzej. Jak chcesz beztroskiego związku to szukaj wśród wczesnych dwudziestek albo takich już z bombelkiem. Laska bez dzieci w okolicach 30 tki zwykle też chce już faceta który chce się ustatkować. Tzn. bez przesady, że od razu ślub, ale są już bardziej konkretne xd


@senes: Tylko widzisz,
@RazWDupeToNieHej: no i po co się zesrałeś z tym brakiem empatii i podstawowej wiedzy z biologii z podstawówki? Kobieta jak ma ok. 30 lat to ma 5 lat na znalezienie faceta, wzięcie ślubu, zajśćie w ciąże i urodzenie (co też nie jest zawsze takie proste). Jak tu na wykopie mówią "natura". Czysta biologia, której nie oszukasz. To nie są

zaległości w stosunku do koleżanek


tylko one naprawdę nie mają czasu. Dla
Ciężko się temu dziwić skoro rozmnażanie to podstawowy cel życia każdego organizmu.


@HusainAbdul: to jest tak podstawowy cel, że coraz więcej łudzi ma ten cel w dupie xD

Swoją drogą ciekawi mnie co mają w głowie ludzie tak gardzący rodzeniem dzieci kiedy pomyślą że sami byli wysranym kaszojadem i każdy człowiek którego znają tez nim był. Wypierasz jakoś ten fakt czy sam sobą gardzisz?


@HusainAbdul: nie wiem, ja nie gardzę