Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka mircy.

w marcu był rozwód. Miły kulturalny. Bo mi powiedziała że nie kocha i chce odejść. Okej, idź.
Zdobyłem dowody że od roku przed rozwodem ma bolca.
Jeszcze mieszkanie i samochód do rozliczenia.
Mieszkanie olać. Będzie na pół. Ale samochód bardziej ambicjonalnie chcę dla siebie. Kupiłem jej nówkę a służył do jeżdżenia na seksy.
Zaraz jadę do adwokata. Ciekawe czy coś się da zrobić.

#zwiazki #rozwod #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 80
  • Odpowiedz
Mimo wszystko prawie 20 lat razem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma 20 lat razem. Od roku miała bolca, ile czasu wcześniej przestała cię kochać że doszło do tego rocznego romansu? Ile przelotnych romansów miała wcześniej? Czy ona w ogóle Cię kiedyś naprawdę kochała jeśli potrafiła oszukiwać Cię bezczelnie przez co najmniej rok?
Człowieku, ochłoń!
  • Odpowiedz
Skoro miała bolca, to należy się jej jedynie kop w dupę należy jej się tyle ile prawo pozwala i tyle ile prawnik ugra. Nie trzeba być małżeństwem. Po 20 latach mieszkania w jego mieszkaniu, w koknubinacie, ona moglaby żądać połowy mieszkania i mogłaby to ugrać z cwanym adwokatem. Info nie sprawdzone, ale to prawdziwa opinia prawnika.
  • Odpowiedz
@kexus512: ale co ma zrobić? Jeżeli mieszkanie zostało kupione w trakcie trwania związku, ze środków wspólnych to jest 50/50 i kwestia winy w rozpadzie pożycia nie gra tutaj żadnej roli. Można ustalać nierówne udziały w majątku wspólnym, ale wtedy trzeba udowodnić, że zaszły określone okoliczności, które nierówne udziały uzasadniają, np. trwonienie majątku, alkoholizm.

Jeżeli natomiast op dzieli mieszkanie, które jest w 100% jego własnością to jest idiotą xD ale z posta
  • Odpowiedz