Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka mircy.

w marcu był rozwód. Miły kulturalny. Bo mi powiedziała że nie kocha i chce odejść. Okej, idź.
Zdobyłem dowody że od roku przed rozwodem ma bolca.
Jeszcze mieszkanie i samochód do rozliczenia.
Mieszkanie olać. Będzie na pół. Ale samochód bardziej ambicjonalnie chcę dla siebie. Kupiłem jej nówkę a służył do jeżdżenia na seksy.
Zaraz jadę do adwokata. Ciekawe czy coś się da zrobić.

#zwiazki #rozwod #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 80
OP: @Olivederia
Dobrali sie. Stalker i #!$%@? xD

Nie no dzięki.
Nigdy nie stalkowałem żony. Czego teraz żałuję bo bym się tak nie #!$%@?ł. Szanowałem prywatność.
Byłem na dwuletnim kontrakcie kiedy to się stało. Co mniej więcej 3 miesiące przyjeżdżałem na kilka tygodni urlopu.

O zdradzie dowiedziałem się w maju. Trzy miesiące po rozwodzie. Dowiedziałem się z kim jest, zacząłem łączyć wątki gdzie to tak jeździła. Nie miałem pojęcia (a myślę
@Dominikjagoda: przeciez jasno wynika z jego wpisu ze nie mial zadnych podejrzen. Dopiero jak przejrzal jej wiadomosci dowiedzial sie ze duzo ludzi o tym wiedzialo :D on dla sportu przegladal jej wiadomosci. Dlatego tez, rozeszli sie w przyjaznej w miare atmosferze. xd mysle ze jakby mial podejrzenia do zdrady to by wtedy cos z tym robil
@AnonimoweMirkoWyznania:

Trzymaj się koleś, gdziekolwiek tam jesteś, a jak słyszę gadanie różowych w tym czy innym wątku gdzie oburzają się o "stalkowanie" messengera przez mężów/chłopaków/narzeczonych to mi #!$%@? od razu ironiczny uśmiech wchodzi na gębę.
Tak z ciekawości, bolec na boku starszy/młodszy/rówieśnik?

@Olivederia:
Pamiętam jak był kiedyś wykop o tym że aplikacja na fejsie potrafi ocenić z jakimś tam % prawdopodobieństwa kiedy skończy się dany związek, a jakiś koleś w