Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka mircy.

w marcu był rozwód. Miły kulturalny. Bo mi powiedziała że nie kocha i chce odejść. Okej, idź.
Zdobyłem dowody że od roku przed rozwodem ma bolca.
Jeszcze mieszkanie i samochód do rozliczenia.
Mieszkanie olać. Będzie na pół. Ale samochód bardziej ambicjonalnie chcę dla siebie. Kupiłem jej nówkę a służył do jeżdżenia na seksy.
Zaraz jadę do adwokata. Ciekawe czy coś się da zrobić.

#zwiazki #rozwod #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 80
@brand_new_brain: @Xysz: oczywiscie ze uwazam ze ona jest winna. Nie mowie ze nie xD

ale zalozmy ze jednak nie zdradzila a op wchodzi na jej fejsa kilka miesiecy po rozwodze xD to normalne waszym zdaniem? ok. W sumie dobrze wyszlo bo sie dowiedzial jaka byla itd. ale generalnie rownie dobrze mogla nie miec nic na sumieniu. Nie wiem co kieruje osobami ktore stalkuja swoich bylych w taki sposob
@skim: @kexus512: Nie no, betabankomat jak wuj. A może Mirek nie ma gdzie pójść i dlatego honorowo godzi się na tymczasowe wspólnie mieszkanie?
Wszyscy na Wykop krzyczą, że jak masz 19 lat i mieszkasz z matką, to jesteś przegryw. Ale jak Mirek próbuje to ogarnąć i nie wracać do rodziny, to #heheszki. Po ile Wy w ogóle macie lat do #!$%@??
@AnonimoweMirkoWyznania: Miras, trzym się i nie zwierzaj
@Xysz: sory ale przez rok nie zauwazyl ze rucha sie z kims innym a nie z z nim? Bo jakos cudownie watpie zeby dawala rade obu dawac. Ze panna na boku poszla raz na imprezie firmowej to mozna nie zauwazyc jak sie jest daleko emocjonalnie, ale ze potrzeby seksualne zalatwia od roku w innym lozku?
@Dominikjagoda: ja mam to w dupie. Sama bylam zdradzana ale potrafie trzezwo myslec a nie kierowac sie mega wielkim hejtem.
Sama nie zdradzilam nigdy ale wiem ze zdrady nie biora sie z dupy i zwykle z czegos wynikaja.

UPEWNIC CO DO ZDRAD PO KILKU MIESIECY OD ROZWODU? serio w to wierzysz?
Typ pisze ze predzej nie widzial w wiadomosciach nic podejrzanego - i ze dopiero niedawno napisala do kolezanki o tym.
@Xysz: czy ja mowie ze porownywalne? nie. Mowie ze op tez nie do konca ma rowno pod sufitem.

Nie mam zamiaru tutaj porownywac ich przewinien itd. rozwiedli sie. Ten etap maja zakonczony. Chce sie z nia klocic ...to niech sie kloci. Juz widze jak sie tlumaczy SO na rozprawie skad sie dowiedzial "wie Wysoki Sąd. Mam jej haslo do fejsbuka i czytalem sobie w wolnej chwili jej wiadomosci" ( ͡°
No nie wiem skoro wszyscy dookoła wiedzieli tylko nie on. W końcu jakoś się dowiedział ale nie miał sto procent pewności. Więc postanowił sprawdzić najbardziej wiarygodne źródło czyli jej wiadomości. "Zdrady nie biorą się znikąd". No nie będę dyskutował bo raczej uważam wielką miłość z jednym partnerem na całe życie za bujdę. Po prostu uderzyło mnie te twoje szukanie winy u opa bo przejrzał wiadomości żeby mieć pewność w tak ważnej dla