Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1083
Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą aby wziąć kredyt na ślub/wesele XD

Kumpel pokazał jej mema z robotem (tego tam na dole, ofc ja mu kiedyś pokazałem ( ͡ ͜ʖ ͡))

A różowa oburzona że jak on może mieć "takie podejście do ich ślubu"

Kumpel ma święty spokój od 3 dni bo jego laska ma focha i coś rzucała groźbami że go rzuci ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #heheszki #slub
Pobierz
źródło: comment_4sZHs18u17kd8FXGTLHGsZ2jwGPhew5U.jpg
  • 128
Ja ostatnio slyszalem o ślubie kosztujacym 70 k panna mloda tak zorganizowala wesele, ze sala weselna byla bez klimy .120 gosci i ponad 30 stopni na sali....
co? Z jakiej racji on ma iść na terapię?


@adaskowro: Choć terapia to gruba przesada, to koleś najwyraźniej nie potrafi rozmawiać.

Ja wiem, że pokazał jej tylko śmieszny obrazek z internetu, ale ten obrazek miał prosty przekaz- jesteś kretynką skoro chcesz brać kredyt na wesele. I mimo, że zgadzam się z tym, że ktoś kto chce brać kredyt na wesele nie jest najostrzejszą kredką w piórniku, to nie tak się załatwia
@Liwiia u mnie na wsi xD się kopert nie podpisuje. Wręcz uznaje się to za faux pas, że chcesz się pochwalić ile dajesz itd. może państwo młodzi woleli by podpisane, bo słyszałam, że niektórzy próbują zgadywać kto ile dał, no ale dajmy temu spokój xd
@ruok: @Marmite: przykro mi, ale ktos Cie albo okropnie oszukal, albo zdecydowanie zaplaciles/as powyzej sredniej ceny. Ile kosztowal talerzyk? Ile dj, ile fotograf?
Robile wesele w tym roku, byle miasto wojewodzkie. Wszystkie koszty zamknely sie w 38k, gosci 80, dj+konferansjer, dwoje fotografow. Slub w kosciele, suknia, garnitur, auto z wypozyczalni, na stolach z alkoholi polska wodka i francuskie wino, lokalne piwo.

Co do kredytu - nie ma najmniejszego sensu sie
u mnie na wsi xD się kopert nie podpisuje. Wręcz uznaje się to za faux pas, że chcesz się pochwalić ile dajesz itd. może państwo młodzi woleli by podpisane, bo słyszałam, że niektórzy próbują zgadywać kto ile dał, no ale dajmy temu spokój xd


@banjo: To wkłada się kartkę z życzeniami i jest ok. Rozumiem, że chodzisz na każde wesele, nawet jak cię nie stać ale daruj sobie robienie z siebie
@Marmite robiłem i nadal nie masz racji. Z twych wyliczeń wychodzi 12k za talerzyki i 3k za suknie, to daje 15k. Serwowales kawior czy miałeś fotografa za 15k, że pozostałe koszty wyniosły aż 35k?
@v1lk a co ma wspólnego kredyt na wesele z tym, że się rozwiedli i ktoś kogoś #!$%@?? Czy chcesz tym pokazać, że kredyt na wesele powoduje rozwody? Albo nie branie kredytu jest gwarancją, że rozwodu nie będzie? #!$%@? komu do tego co ktoś inny robi że swoimi pieniędzmi czy na co bierze kredyt.
@tomszczyk ale poleciałeś w tej twojej wyobraźni, nic nikomu nie udowadniam i nie przekonuje historie znam trochę z lepszej strony niż ty czytają ten krótki zapis u góry i wierz mi że to #!$%@?ła ale jak i dlaczego konkretnie to ty już nie musisz wiedzieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Historię powiedziałem i tyle, zgadzam się tak samo z tym że branie kredytu na wesele to idiotyzm A liczenie
@v1lk po pierwsze używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się czyta. Po drugie nie poleciałem tylko tak napisałeś. Że oni wieźli kredyt na ślub i jest #!$%@?, dramat, rozwody i samobójstwa, a ty nie wziąłeś i jesteś lepszy czy co? Jaki jest związek pomiędzy wzięciem kredytu na wesele, a dalszymi losami pary? Dla mnie nie ma takiego związku.