Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1084
Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą aby wziąć kredyt na ślub/wesele XD

Kumpel pokazał jej mema z robotem (tego tam na dole, ofc ja mu kiedyś pokazałem ( ͡ ͜ʖ ͡))

A różowa oburzona że jak on może mieć "takie podejście do ich ślubu"

Kumpel ma święty spokój od 3 dni bo jego laska ma focha i coś rzucała groźbami że go rzuci ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #heheszki #slub
McDermott - Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą a...

źródło: comment_4sZHs18u17kd8FXGTLHGsZ2jwGPhew5U.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@kraglapyrka: Czyli Ty jesteś tym człowiekiem, który nie potrafi uszanować tego, że ktoś się stara (przygotowanie takiej imprezy to jest wysiłek i stres) i wpadasz z gołymi rękami.

Rozumiem, że na grila, imprezę czy urodziny również przychodzisz bez prezentu, bo „zapraszający chcą mieć cię przy sobie i to nie prezent jest najważniejszy”.

NIE. Czym innym jest nie danie koperty, a czym innym jawne oszustwo w postaci pustej koperty lub koperty
  • Odpowiedz
@agaciksa: Przepraszam bardzo, ale dlaczego ty piszesz coś o bezczelności w postaci pustych kopert czy koperty z gazetami, kiedy to się nijak ma do tego na co zwróciłam ci uwagę? Ja też pogardzam kimś, kto odstawiłby taki numer. Dobrze dla państwa młodych, że tak życie zweryfikowało, że byli na tyle nieuważni, żeby wpuścić do swojego życia kompletnego dzbana, niż gdyby miało to się okazać, w momencie w którym na przykład pożyczliby mu większą sumę pieniędzy.

Zwróciłam ci uwagę na to, że hipotecznego gościa, który ci się nie zwróci albo nie da nic, nazywasz kur#wą, która się wprasza na krzywy ryj

Jeśli moi przyjaciele będą wyprawiać wesele to nie przyjdę z pustymi rękami. Sądzę, że podaruje im coś wyjątkowego (inb4 gówno w papierku po cukierku, dużo prezentów przygotowuje własnoręcznie, robię książki, gry planszowe, kartki okolicznościowe, mój partner jest grafikiem, ja się na grafika kształcę aktualnie), co będzie im przypominać o tym dniu. I zanim powiesz, że to będzie zbędny bibelot, który będzie im się kurzył na szafce i przegrywa tylko z kwiatami - powtarzam, mówię o moich bliskich. Dalsze kuzynostwo, gdzie takie rzeczy się nie sprawdzą, na szczęście już pokonsumowało swoje związki kilka lat temu. Znam moich przyjaciół, wiem co ich cieszy, co nie, wiem, że są sentymentalni, znam historie ich związków i wiem jak można zmetaforyzować, jak ich rozśmieszyć, wiem, co ich wzrusza, a oni to wszystko wiedzą o
  • Odpowiedz
@magda_em: w sensie, że o co ci chodzi? To nie jest nic dziwnego, ja tu pierwszy raz usłyszałam o tym, że na wesele się daje tylko kopertę z kasą, bez kartki z życzeniami.
  • Odpowiedz