Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1083
Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą aby wziąć kredyt na ślub/wesele XD

Kumpel pokazał jej mema z robotem (tego tam na dole, ofc ja mu kiedyś pokazałem ( ͡ ͜ʖ ͡))

A różowa oburzona że jak on może mieć "takie podejście do ich ślubu"

Kumpel ma święty spokój od 3 dni bo jego laska ma focha i coś rzucała groźbami że go rzuci ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #heheszki #slub
Pobierz
źródło: comment_4sZHs18u17kd8FXGTLHGsZ2jwGPhew5U.jpg
  • 128
Oni już po rozwodzie jakieś 3 lata, ona z jego synem mieszka u swoich rodziców, kredyt spłaca niebieski bo na papierach kredytowych był tylko on ( ͟ل͜) A reszty nie będę opowiadał bo aż się przykro robi jak go #!$%@?ła


@v1lk: Jak laska ma parcie by być ciągle w centrum uwagi (a wesele za 40k, gdzie się jest gwiazdą wieczoru pod to też podchodzi)
Powiem Ci tak: siusiak. Wiele razy słyszałam o pustych kopertach, kopertach wypełnionych gazetami, a ostatnio od laski która lansowała się na to co to ona nie jest o 50 zł w kopercie. Ludzie to k... co chcą się nażreć na krzywy ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sama instytucja małżeństwa też jest zupełnie niepotrzebna


@agaciksa: Ja się jakoś średnio znam, ale tych kopert się przypadkiem nie podpisuje?
@Jestembogaty a no przykład jakich wiele, ale widzieć to na własne oczy to już się inaczej myśli, w każdym bądź razie nic mi do tego jakie kto ma wesele, niech się bawią i szczęścia życzę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@magicznyfred: małe skromne wesele z podstawami - jedzenie, Muzyka od jakichś studentów, ładne miejsce, dekoracja kościoła, dekoracja sali, stroje, fryzjer, makijaż, dojazd z kościoła do sali dla młodych i gości, nocleg dla osób spoza miasta gdzie jest uroczystość, alkohol to już 40k :-) i to na ok 50 osób (!)

Jednak kredyt na wesele to rzeczywiście przesada.. Co innego pożyczyć od rodziców, co innego się zadłużać w banku.