Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1083
Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą aby wziąć kredyt na ślub/wesele XD

Kumpel pokazał jej mema z robotem (tego tam na dole, ofc ja mu kiedyś pokazałem ( ͡ ͜ʖ ͡))

A różowa oburzona że jak on może mieć "takie podejście do ich ślubu"

Kumpel ma święty spokój od 3 dni bo jego laska ma focha i coś rzucała groźbami że go rzuci ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #heheszki #slub
McDermott - Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą a...

źródło: comment_4sZHs18u17kd8FXGTLHGsZ2jwGPhew5U.jpg

Pobierz
  • 128
@McDermott 5 lat temu,w ten sam dzień co ja z różową, wesele mieli nasi bliscy znajomi. Oni wielka impreza, ogromna wręcz, orkiestra, wodzirej, samochody, dom weselny i w ogóle no kredytu z 40k na to...

Ja z różową chcieliśmy takie wesele no ale niestety budżet nie pozwolił, ale też mieliśmy fajne wesele i było super, do czego zmierzam..

Oni już po rozwodzie jakieś 3 lata, ona z jego synem mieszka u swoich
@mateluszwajhe wzięła dziecko, zaczęła ograniczać prawa A on się po prostu stoczył, jedna jego pensja nie wystarczała na wszystko A ona miała w dupie raty za wesele, 2 razy chciał się zabić, wylądował u psychiatry i na oddziale w szpitalu.

Ogólnie takich akcji było więcej, policja i poszukiwania jak się załamał i uciekł #!$%@? wie gdzie, prace stracił, i ogólnie lipa jak #!$%@?.

A tamta różowa nic sobie z tego nie robi,
@mateluszwajhe jedna akcja była gdy zadzwonił do żony mojej z prośbą żeby się jego dzieckiem zaopiekować jak jego już nie będzie(moja jest chrzestną jego syna), i się rozłączył A telefon wyłączył.

Zadzwoniłem do jego brata, olał sprawę bo w pracy był, kuzyn to samo, i tak dzwoniłem sobie aż się #!$%@? i zadzwoniłem na komisariat w jego miejscowości, powiedziałem co i jak i wysłali patrol.

Po godzinie dostałem wiadomość że jest już
@McDermott
Przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że na
@McDermott
@LosEvilos
Widzicie, sęk w tym, że wesele na 99% się zwraca. Jeżeli nie przeginasz, nie robisz w jakiejś premium sali z 10 dodatkowymi atrakcjami, to koszty zrownowaza wpływy. Jak robisz na więcej osób to nawet lepiej, bo są też różne koszty niezależne od ilości osób.

Oczywiście branie na to kredytu nie jest najmadrzejszym zachowaniem, optymalnie by było pożyczyć od rodziców/znajomych i spacic tydzień po weselu

Ale co tam wykopki wiedzą, dalej