Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1083
Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą aby wziąć kredyt na ślub/wesele XD

Kumpel pokazał jej mema z robotem (tego tam na dole, ofc ja mu kiedyś pokazałem ( ͡ ͜ʖ ͡))

A różowa oburzona że jak on może mieć "takie podejście do ich ślubu"

Kumpel ma święty spokój od 3 dni bo jego laska ma focha i coś rzucała groźbami że go rzuci ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #heheszki #slub
Pobierz McDermott - Kumpel z różową są już w stadium narzeczeństwa, ona wyszła z inicjatywą a...
źródło: comment_4sZHs18u17kd8FXGTLHGsZ2jwGPhew5U.jpg
  • 128
@tomszczyk nie mów mi jak mam pisać i jak wyrażam własną opinię, kim ty #!$%@? w ogóle jesteś xD

Nie znasz ludzi, nie znasz sprawy to jedyne co możesz to przeczytać i żyć dalej, co tam masz do powiedzenia zachowaj dla siebie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@McDermott: wgl mnie śmieszy zamawianie drogich aut na wesele, dziecko potem ogląda zdjęcia rodziców z wesela i mówi łaaaaał mieliście takie drogie auto? No co to synuś, to tylko na pokaz xD Postaw się a zastaw sie ... Kwestie wesela to pierwszy sprawdzian czy facet ma jaja, kobieta oczywiście musi się pokazać z jak najlepszej strony żeby koleżanki piszczały, jaja będzie miał ten facet który ujarzmi tę ich #!$%@?*ą skłonność.
@tomszczyk nie chodzi o to co napisałeś, a jeżeli myślisz że mnie zdenerwowałeś to chyba masz jakieś problemy ze sobą xD ja Cię człowieku nawet nie znam, napisałem historyjke której byłem świadkiem, powiedziałem sam że dla mnie to głupota brac kredyt na wesele, gdzie ja #!$%@? napisałem te brednie które pisałeś ty? xD
@v1lk a co to ma do rzeczy czy mnie znasz czy nie? Napisałeś swoje, ja się do tego odniosłem, a ty #!$%@? atakujesz jak jakiś zjeb. Nawet nie ma znaczenia czy ta historyjka jest prawdziwa. Sam też nie brałem kredytu na wesele i uważam pomysł za średni, ale raz że #!$%@? mnie interesuje co robią inni ze swoimi pieniędzmi, a dwa łączenie kredytu na wesele ( tego dotyczy wątek) z tym, że
@tomszczyk ty masz jakiś problem ale ze sobą

@v1lk a co ma wspólnego kredyt na wesele z tym, że się rozwiedli i ktoś kogoś #!$%@?? Czy chcesz tym pokazać, że kredyt na wesele powoduje rozwody? Albo nie branie kredytu jest gwarancją, że rozwodu nie będzie? #!$%@? komu do tego co ktoś inny robi że swoimi pieniędzmi czy na co bierze kredyt.


Gdzie napisałem że coś chce tym pokazać? Mimo że ci odpowiedziałem
@kaaban: nie mam racji? xD co to za stwierdzenie, wiesz lepiej ile kosztowało moje wesele? xD

Dolicz do tego dodatki do sukni i makijaż, noclegi dla części gości (głównie rodziny), wódę i wina, fotografa, DJa, kamerzystę, dekoracje (tu pewnie można by przyciąć, ale i tak sporo wychodzą), dojazd urzędnika (ok, to fanaberia, ale przy kosztach całego wesela w miarę tania), strój pana młodego (garnitur, buty, koszula - i tak wyszło tanio
@v1lk #!$%@? serio jesteś jakiś niekumaty. Temat o kredycie, a ty piszesz że wzięli kredyt a po 3 latach rozwód, jakieś akcje, itd. To ty w swoim wpisie polaczyles ze sobą te dwie rzeczy nie ja. #!$%@? mnie ta historia, która pewnie i tak jest zmyślona.
przykro mi, ale ktos Cie albo okropnie oszukal, albo zdecydowanie zaplaciles/as powyzej sredniej ceny. Ile kosztowal talerzyk? Ile dj, ile fotograf?


@lukaszzz: nie chce mi się rozpisywać kosztów, ale listę rzeczy za które przyszło mi zapłacić masz jak wyżej