Wpis z mikrobloga

Inteligentni ludzie mają w życiu #!$%@?, bo dostrzegają coś więcej od jedzenia, picia, ruchania, pracy od poniedziałku do piątku, spania i wydalania i od mniej więcej 14-15 roku życia zaczynaja zauważać, ze to wszystko nie ma sensu.
Myślicie, że idiota o tym myśli? Taki fizol zje obiad, strzeli browara, dmuchnie swoją Grażynę z owłosioną cipką w tanim kondomie (albo nawet bez, bo ma #!$%@?, czy spłodzi kolejnego gowniaka, mogąc zapewnić mu co najwyżej egzystencje na poziomie minimum) i pójdzie spać. Jak ja im #!$%@? zazdroszczę.
#antynatalizm #przemysleniazdupy #przemyslenia #depresja
  • 111
@Pendunate i to chyba jedyna recepta na to. Dwa lata temu naprawa roweru - schowek zawalony narzędziami bo cel to naprawa samemu roweru gorskiego i w 90% udało mi się, czemu 90% bo luzów w kołach nie umiałem usunąć na podstawie yt, a tak to kapitalny przegląd i wymiana linek, łańcucha poszła jak splatka , rok temu robienie stron internetowych i tworzenie grafiki YouTube+kursy Udemy. Strona stoi i czeka na renowacje z
@Bardamu: I tu wchodzę cały na biało ja i pytam:
Ale czy to właśnie bycie inteligentnym sprawia że jesteśmy nieszczęśliwi? Czy gdybyś byli faktycznie inteligentni to nie doprowadzilibśmy się do szczęścia? Może tak na prawdę ci prości ludzie są mądrzejsi od nas, bo nie szukają nie wiadomo czego, tylko Czerpią z tego co mają?
Czy inteligencja to nasz prezent od ewolucji, który powinien nam pomóc w jak najbardziej owocnym życiu, bysmy
@Bardamu: Człowiek inteligentny stara się unikać schematów myślenia, a tu mamy kolejną projekcję i zestaw antynatalistycznych urojeń z opozycją JA freethinker - ONI debile. Toż to jest jeden z popularnych gotowców do myślenia, na dodatek tandeta intelektualna i filozoficzna mielizna. OK tylko jeśli masz 13-15 lat, to jest okres nasilonych refleksji tego typu.