Wpis z mikrobloga

Czyli z powyższych informacji wynika, że jeśli jeszcze nie otrzymałem SMSa, to nie mam co liczyć na przesyłkę w przyszłym tygodniu... Wyjdzie pewnie dodatkowy miesiąc oczekiwania licząc od planowanej daty startu wysyłki (15.08).
Właśnie zakupiłam
Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/R5300M (16") + Apple iMac i5 3,3GHz/8GB/512/MacOS/Radeon Pro 5300 z gładzikiem TrackPad 2. Data dostawy na nowy rok (teoretycznie 31.12.2020, ale wiadomo, że będzie z pół miesiąca później). Mam nadzieję, że wszystko dotrze bez problemów i w styczniu będę mogła wrzucić fotki :)
@hofi7: niestety nie dostałem żadnego sms, ani maila od DPD, że dzisiaj będą doręczać paczkę. @Deja_VU_000 napisał wcześniej, że to 3-4 dni od momentu, kiedy On wysłał smsa i, faktycznie na 4 dzień dostałem na 4 dzień.
Mam nr do kuriera, więc po prostu go zapytałem czy coś ma dla mnie - i miał :)
Dzień dobry wszystkim,
nie jestem tu niestety na bieżąco więc chciałem zapytać @Deja_VU_000 czy paczki z datą na 30.09 będą bez opóźnień i otrzymamy je ( jak przypuszczam) kolo połowy października ? :)
Apple MacBook Pro i7 2,3GHz/16GB/512/IrisPlus

Pozdrawiam :)
Z małym poślizgiem ( wina kuriera ) sprzęt dziś dotarł :)
Mam pytanie do osób które miały podobny problem jak ja : Nie została wykryta automatycznie data zakupu ( aktywacji ) . Jak wprowadzam datę ręcznie mam błąd . Co można zrobić ,żeby biegła gwarancja ?
,
@Wooble-mix @wawrzyniec_pruski7 @simeone7223 @listek-krk bardzo dziękuje za opinie .

@ornitologiczny na dziś nie ma opóźnień w dostawie do PL , patrząc na dostawy na koniec czerwca czy sierpnia było w miarę punktualnie 4-7 dni później w PL , od dostawy 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji i 3/5 dni wysyłka kurier .

Bliżej daty będę informował jak będę miał konkrety .

Jeśli ktoś ma pytania proszę email lub tel ostatnio tu jestem