Wpis z mikrobloga

@minro: mają być chyba 2 nowe iPady, oraz Macbook 12 (zastępstwo Aira?) i Macbook Pro 13 z ARM, pewnie przy okazji będzie refresh intelowych specyfikacji z zeszlego roku. No ale potwierdzi się to bodajże w listopadzie.
  • Odpowiedz
Witam czy wszyscy z zamówieniami na 15.08 dostali już swoje paczki? Pytam ponieważ dzisiaj minął termin dostawy mojej, dzwoniłem do Pana Marka i okazało się że paczka zaginęła... nawet do mnie nie wyszła, do 48h wszystko ma się wyjaśnić.
  • Odpowiedz
@Pawelw123: Mam dokładnie taką samą sytuację jak Ty. Liczę, że wyjaśni się sprawa szbko, bo stary Mac już ledwo zipie. Zamawiałem 2szt. jedna przyszła 2 tyg. temu (miała być na prezent), a druga sztuka utknęła i to akurat ta która ma być dla mnie.
  • Odpowiedz
@merk3x: Kurde trochę mnie zmartwiliście... Ja co prawda czekam na wysyłki z 30.09 więc jeszcze czas ale nie brałem w sumie pod uwagę opóźnień... Już doczekać się nie mogę...
  • Odpowiedz
Ja też jeszcze czekam na dostawę z 15.08. iPad i Macbook. Mocno mi komplikuje sprawę to opóźnienie ale co zrobić. Do p. Marka mam zaufanie więc czekam i tyle.
  • Odpowiedz
Czasem się tak zdarza , to ludzki błąd albo jak czasem bywa walenie w kulki przewoźnika i słaba jego robota tym bardziej ze paczka idzie nie bezpośrednio pod adres docelowy , a z przystankiem .

Przy 3 listach wysyłkowych około 18 paczek jest ta sama sytuacja utknęły w Warszawie i nie ruszyły dalej . Do pon @Pawelw123 @merk3x na pewno się wyjaśni . @merk3x mam nadzieje że wytrzyma chwile jeszcze i prezentu nie rozpakujesz :)

Gorzej z klientem na jednym iMacu tam to już mnie kur...... od najgorszych więc uwierzcie mi nawet jedna sztuka jak nie dociera na czas gdzieś utknie albo uszkodzi się to dla mnie to tylko nie potrzebne nerwy .
Ale mam taki charakter ze zawsze staram się to w jakiś sposób
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o temat : Apple Watch’e dziś wystawiałem ze 3 razy proszę nie pisać żebym zmienił kolory itp tak jak informowałem aukcje tylko wystawiam pod konkretne zamówienie .

-28%
  • Odpowiedz