Wpis z mikrobloga

@minro: mają być chyba 2 nowe iPady, oraz Macbook 12 (zastępstwo Aira?) i Macbook Pro 13 z ARM, pewnie przy okazji będzie refresh intelowych specyfikacji z zeszlego roku. No ale potwierdzi się to bodajże w listopadzie.
@Hlamich dziękuje za opinie @justformac dziękuje za opinie ( gwarancja zgłoszona na dniach pojawi się )

@Darajavahus777

Na aukcjach jeszcze dziś pojawią się 2 opcje :

iPada Air 64 GB Wi-Fi + celluar - 2499 zł
iPada Air 256 GB Wi-Fi + celluar 3299 zł

Apple Watch Series 6 Jest tyle opcji tych kolorów ale też tyle za pytań więc jeśli ktoś chce proszę o email i pod indywidualne zamówienie . Nie
Witam czy wszyscy z zamówieniami na 15.08 dostali już swoje paczki? Pytam ponieważ dzisiaj minął termin dostawy mojej, dzwoniłem do Pana Marka i okazało się że paczka zaginęła... nawet do mnie nie wyszła, do 48h wszystko ma się wyjaśnić.
@Pawelw123: Mam dokładnie taką samą sytuację jak Ty. Liczę, że wyjaśni się sprawa szbko, bo stary Mac już ledwo zipie. Zamawiałem 2szt. jedna przyszła 2 tyg. temu (miała być na prezent), a druga sztuka utknęła i to akurat ta która ma być dla mnie.
@merk3x: Kurde trochę mnie zmartwiliście... Ja co prawda czekam na wysyłki z 30.09 więc jeszcze czas ale nie brałem w sumie pod uwagę opóźnień... Już doczekać się nie mogę...
Ja też jeszcze czekam na dostawę z 15.08. iPad i Macbook. Mocno mi komplikuje sprawę to opóźnienie ale co zrobić. Do p. Marka mam zaufanie więc czekam i tyle.
Czasem się tak zdarza , to ludzki błąd albo jak czasem bywa walenie w kulki przewoźnika i słaba jego robota tym bardziej ze paczka idzie nie bezpośrednio pod adres docelowy , a z przystankiem .

Przy 3 listach wysyłkowych około 18 paczek jest ta sama sytuacja utknęły w Warszawie i nie ruszyły dalej . Do pon @Pawelw123 @merk3x na pewno się wyjaśni . @merk3x mam nadzieje że wytrzyma chwile jeszcze i prezentu
Jeśli chodzi o temat : Apple Watch’e dziś wystawiałem ze 3 razy proszę nie pisać żebym zmienił kolory itp tak jak informowałem aukcje tylko wystawiam pod konkretne zamówienie .

-28%