Wpis z mikrobloga

@simeone7223: Też się obawiałem przegrzewania się i ciągłej pracy wentylatorów (również sporo o tym czytałem), ale na razie niczego niepokojącego nie zauważyłem. Bez dodatkowych ekranów cisza i z ekranami cisza. Mam podłączone 2 monitory: Dell U2715H, o rozdzielczości 2560x1440 i LG 43UD79-B z rozdzielczością 4K. Generalnie wentylatory słyszałem tylko w momencie, gdy instalował się x-code. Jakbyś miał tym problem to tutaj koleś wyjaśnia, o co chodzi z tymi wiatrakami.
  • Odpowiedz
@kaTkiTnaP: Spróbuj wyłączyć, włączyć pokombinować z siecią u mnie poszło normalnie. Jeśli będziesz miał problemy w dalszym ciągu to kontaktuj się telefonicznie lub mailowo z Panem Markiem. Na pewno Ci pomoże, już wcześniej innym pisał jakbyś poczytał wcześniejsze posty. Tez mieli taki problem.
  • Odpowiedz
@crazy_felix: czy do podpięcia monitorów używasz jakiegoś huba czy przejściówki? czy masz na 4K 60Hz?
ja czekam na macbooka pro z kwietniowej (opóźnionej) dostawy. Już mnie stopy świerzbią tak się nie mogę doczekać. też wrzucę fotki

Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@electroedm: „ czy do podpięcia monitorów używasz jakiegoś huba czy przejściówki? czy masz na 4K 60Hz?” - założenie było takie, żebym nie musiał mieć całej torby różnych przejściówek, tylko jednego huba, który ma wszystko, czego potrzebuję i umożliwi mi podłączenie 2 monitorów w trybie extended. Generalnie hubów jest na rynku bardzo dużo i większość z nich pozwala podłączać więcej, niż jeden monitor, ale - niestety - tylko w trybie klonowania.
crazy_felix - @electroedm: „ czy do podpięcia monitorów używasz jakiegoś huba czy prz...

źródło: comment_1588934806Ojzme3FWxqjg1zW8Nm1AC8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@crazy_felix: dzięki za odpowiedź. całkiem niezły hub, będę miał na uwadze.
Dzięki temu, że masz drugi monitor w mniejszej rozdzielczości masz 2x60Hz - w specyfikacji huba jest napisane, że drugi monitor w 4K będzie działał w 30Hz
  • Odpowiedz
Dzień dobry :)) Kilka aktualizacji od ostatniej mojej wizyty .

Bardzo się ciesze że dużo osób pamięta wystawić opinie , bardzo bardzo dziękuje wszystkim !.

Jeśli chodzi o wysyłki idzie jak krew z nosa , a nawet gorzej taki syf tam jest nic się nie zgadza.

Skończyli
  • Odpowiedz
No to ja coś dodam od siebie.
Telefon dotarł w tym tygodni.
Czekam jeszcze za komputerem i trochę mnie zmartwił post @Deja_VU_000
Wg wcześniejszej informacji komputer miał być wysłany zgodnie z informacją jaką otrzymałem na maila:
24 zjechały i9/32 czekamy na wydanie 7 dni roboczych od tej daty i wysyłamy kurierem dpd
  • Odpowiedz
@slawomirpl dlatego aktualizowałem informacje bieżące . Po otrzymaniu list przewozowych .

Powód zwłoki bardzo prosty od stycznia do marca , wszystko zamknięte , a teraz to co spłynęło zamiast wydawać na raz to przez to jaki jest syf wydają po kilka kilkanaście sztuk i idzie jak krew z nosa.
Bardzo bym chciał aby pozostałe osoby miały już swój towar i mogły potwierdzić otrzymanie go .

Zawsze można dzwonić , sam za chwilę zadzwonię :)) Co mi zostaje tłumaczyć tłumaczyć tłumaczyć
  • Odpowiedz
@Barbatian żebym to jeszcze ja wysyłał i żeby było na kliknięcie :)

przed weekendem pójdą lub po również iMAC PRO :) podstawowa wersja czy 64 ? Jeśli podstawowa to przed szansa jesli rozbudowana na pewno po patrząc na tempo jakie od początku jest :)

Wszystkiego Dobrego .
  • Odpowiedz