Wpis z mikrobloga

@Mario1000: Nie da się kupić z ratami "już", bo póki raty nie zostaną zatwierdzone, to nie dochodzi do zakupu. Dopiero, jak bank ci je przyzna, czyli przejdziesz cała procedurę, która trwa, to wtedy zakup dokonuje się automatycznie, a wtedy aukcja już nie będzie istnieć. Przerabiałam to kiedyś. Nie da się kupić, a później załatwiać rat.

Może faktycznie mnie przekonałeś do iMaca z i5 :) W ogóle kupiłabym samego iMaca, ale
  • Odpowiedz
@katarzyna9518: Też chcę kupić Imac 27" u Pana Marka w formie ratalnej. Mam nadzieję, żę aukcje zostaną jeszcze przedłużone. Jeśli mogę coś doradzić to najkorzystniej wychodzi opcja najtańsza za 5599 zł, której jedynym minusem jest bardzo mały dysk 256 gb ssd bez możliwości konfiguracji. Ja dlatego przechodzę na wersję z i7 i 512gb ssd. Uważam, że w 2020 roku w komputerze stacjonarnym nie powinny być oferowane mniejsze pojemności niż 512
  • Odpowiedz
Witam ,

Kilka spraw gdyż do pon nie będę tu obecny .

1. 60% towaru już poszła , myślę ze od dziś , jutra pierwsze osoby wystawią opinie mam nadzieje że pozytywne. Cały towar tak jak pisałem wyżej zejdzie do końca tyg i każdy otrzyma sms o wydaniu do wysyłki .

2.
  • Odpowiedz
@krzeminek: Oooo, ten trackpad, to by była interesująca rzecz, bo mam magic Mouse 2 i ley w szafie. Tak mnie wkurzało używanie jej, że nie wiem. Próbowałam dostosować czułość i próbować na różnych powierzchniach, ale jakoś mnie denerwowała ta myszka. A Pan Marek oferuje zamianę na trackpad we wszystkich opcjach? Boże, to by była ulga.
  • Odpowiedz
@Deja_VU_000: Jeśli chodzi o punkt 2, to byłoby super. Będę czekać na nową aukcję i wezmę sobie na razie MacBook Pro, z iMac się wstrzymam, bo po wymienie baterii w moim MacBook Air, będe miała dwa laptopy. Myślę, że w przyszłym roku połasiłabym się na iMac.

Mam pytanie z innej beczki. Czasem pisał Pan tutaj, że wkurzają go te oskarżenia ludzi itd. i że myślał Pan o wycofaniu się ze
  • Odpowiedz
@katarzyna9518 pojawią się dziś w nocy .

To jakiś czas temu od dłuższego czasu w większości otrzymuje pozytywne opinie . Nie bo jak mi się nie będzie chciało to po prostu z tego zrezygnuje .

Ale tak jak pisałem ja jestem tylko pośrednikiem , jak pisałem wyżej również kiedyś , dziś są jutro może już nowych nie być .
  • Odpowiedz
@katarzyna9518: nie wiem jakie są Twoje potrzeby ale według wszelkich przecieków w tym roku pojawią się dwa nowe Macbooki - 12 calowy, prawdopodobnie zastępca serii Air z czasem na baterii od 15 do 20h, oraz Pro 13.3. W obu modelach powinny pojawić się debiutanckie chipy Apple, co pozwoli na jeszcze fajniejszą integrację, dzięki uruchamianiu wszystkich apek z iOS. Może właśnie lepiej poczekać na nowe macbooki a zakupić teraz iMaca, który
  • Odpowiedz
@Rupert_Kotwica: Pewnie racja, choć z drugiej strony wpadka z baterią w MacBook Air uświadomiła mi, że posiadając jednego laptopa i mając taką pracę, jak moja, jestem ugotowana w razie awarii sprzętu. Wcale nie potrzebuję drugiego laptopa jakoś bardzo, do pracy do oglądania filmów i internetu starcza mi mój Air, a w domu faktycznie chętnie widziałabym iMac. No jestem rozdarta. A jeśli chodzi o MacBook Pro, to raczej zdecyduję się na
  • Odpowiedz