Wpis z mikrobloga

@LukKRK Dziękuje za opinie .

@azalut szybko zleci i w październiku będzie można się cieszyć nowym sprzętem .

@Mario1000 hahah i mam nadzieje że tak będzie dalej , sprzęt z bieżących dostaw ostatnie dni oczekiwania na wydanie i po weekendzie ludzie zaczną otrzymywać towar więc nie przewiduje negatywnych
  • Odpowiedz
@simeone7223 Od dziś idą przesyłki na bieżąco wysyłam SMS , do wtorku wszyscy powinni otrzymać sms z informacją o wysyłce .

@gierary_hir Nie traktuje tego jako główny interes , a coś dodatkowego ,tym bardziej że jestem zależny nie od siebie , a od innych podmiotów więc nie planuje przyszłości bo jak to zawsze bywa nic nie jest wieczne , teraz są aukcje ale może być tak że za pół roku
  • Odpowiedz
Witam,

Czy ktoś już dostał SMS z potwierdzeniem wysyłki?

@Deja_VU_000
Chciałem się upewnić czy w tym tygodniu otrzymamy już sprzęt. Nie wiem jak będzie wyglądała moja dostępność od poniedziałku, a nie chcę potem wydzwaniać do kuriera gdzie jest moja cenna przesyłka :D
  • Odpowiedz
@justformac codziennie jak mam listę na koniec dnia z tym co poszło wysyłam sms , w tym tyg jak pisałem wyżej zejdzie wszystko. Napisz mi email sprawdzę wcześniej czy na dzisiejszej jesteś jeśli to pilny temat .
  • Odpowiedz
Na sam sprzęt nie ma ciśnienia, chodzi tylko o odbiór. Ale skoro już większość poszła to pewnie w tym tygodniu będzie. W razie czego odezwę się w piątek (może już ze zdjęciami sprzętu :) )
  • Odpowiedz
Skłaniam się do zakupu Apple iMac Pro Xeon 3,0GHz/64GB/1000/Mac OS Pro. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić (może sam Pan Marek), skąd taka cena? Podobno jest gdzieś wytłumaczone w internecie, ale nie mogę tego znaleźć. Po komentarzach na wykopie i kontakcie z allegro trochę mniej się obawiam, choć tej kwoty nie zwróciłby mi nawet program ochrony kupujących ;)
  • Odpowiedz
@katarzyna9518: Skąd ta cena to nie odpowiem. Mogę anegdotycznie napisać, że czasami miałem chęć zapytać Appla skąd oni biorą te ceny szczególnie na rynek polski. Apple jest drogi na całym świecie, ale oficjalne ceny w Polsce to jakiś kosmos. Rzeczywiście zakup Imaca Pro jest u p. Marka z największym upustem w stosunku do ceny oficjalnej. Sam się poważnie nad nim zastanawiałem. Zakupu u p. Marka obawiać się nie powinnaś, chociaż
  • Odpowiedz
@katarzyna9518 ceny na PL rynku to kosmos , rzeczywiście iMac Pro ma największy procent obniżki do ceny rynkowej dlatego że to produkt który jest już x lat na rynku . Miesiąc temu było odświeżenie go ale to tylko obniżyło ceny po za stroną Apple , można go kupić bez żadnego sprowadzania już poniżej 20 tys . Ochrona kupującego jest do 10k , ale może Pani tak dużo tutaj przeczytać że nie
  • Odpowiedz
Witam wszystkich którzy zainteresowani są aukcjami z allegro od sprzedawcy Car4vip. Pozwólcie ze ja również podzielę się swoją opinią. Zakupiłem przez allegro 2 laptopy Macbook pro 16 w tym roku wiosną, towar odebrałem bezpośrednio z Warszawy wczoraj tj. 31 sierpnia 2020 bo mieszkam niedaleko i taka opcje wybrałem sobie. Laptop był prezentem dla syna i drugi zostawiłem sobie. Jak na razie wszystko w porządku sprzęcik działa dostarczony w super stanie. Fakt że
Roberto27101971 - Witam wszystkich którzy zainteresowani są aukcjami z allegro od spr...

źródło: comment_1598986923qzv45K2zLgwoCQDQwBcYqx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mario1000 Bardzo dziękuję za odpowiedź, na pewno na coś się zdecyduję, waham się jedynie między tym wypasionym wariatem, a czymś "gorszym", ale chcę stacjonarny, bo do pracy, do ciężarówki na trzy tygodnie w miesiącu musi wystarczyć mi macbook Air. Do oglądania filmów i grzebania w necie się nadaje :)

@Deja_VU_000 Dziękuję serdecznie za komentarz, ale skoro już rozmawiamy, to może się poradzę :) Czasem coś tam montuję sobie, ale to
  • Odpowiedz
@katarzyna9518 jeśli chodzi o wybór produktu nie pomogę ( sam nie używam Apple ) pisałem o tym kilkukrotnie :)) Ale tu tylu jest speców więc ktoś zaraz się na pewno wypowie .

Co do kolejnych pytań aukcje tak kończą się jutro i nie wiem czy z tym samym terminem dostaw będą kolejne , mam olbrzymie zamówienia hurt i pośrednik musi policzyć. Jeśli się pojawią to na pewno na kolejne 20 dni ale ten sam sprzęt .

Kolejne aukcje będą już z dostawą na 2021 ale proszę nie oczekiwać nowości w tym sprzęcie jaki Pani chce kupić .
  • Odpowiedz
@Deja_VU_000 Tylko w przypadku MacBook Pro, 13 cali nie jest mądrym pomysłem na teraz. Wtedy trzeba albo poczekać do nowego roku z zakupem 14 cali (zapewne ekran będzie większy przy zachowaniu tych samych wymiarów komputera), albo teraz kupić sobie 16 cali, który ma wymiary bardzo podobne do 15 calowego.

Muszę się zastanowić, ma Pan za duży wybór :) Proszę się nie zniechęcać g..wnoburzą, jaka się tu czasami rozkręca i nie rezygnować
  • Odpowiedz
@katarzyna9518: ostatecznie każdy musi dokonać wyboru samodzielnie bo sam wie jakie ma potrzeby. Ja na Twoim miejscu biorąc pod uwagę to co napisałaś wybrałbym model IMac 27 5k z I5 i 512 SSD. Kosztuje i p. Marka coś ponad 6000 PLN. Nawet może rozważałbym wariant najtańszy z późniejszą opcją dokupienia szybkiego dysku zewnetrznego i dołozenia pamięci Ram do min 32 GB Przy wydatkU 5000-6000 zł zaryzykuję stwierdzenie, że za 2
  • Odpowiedz
@katarzyna9518: tak na szybko rzeczywiście MacBook Pro 16 w wersji podstawowej za 7399 zł to lepszy wariant niż podstawowy MacBook Pro 13 za 6300. Jego wartość rezydualna za 2-3 lata będzie sporo wyższa niż modelu 13 cali.
  • Odpowiedz
@Mario1000: Prawda, ale chciałam sobie wziąć na raty zero na allegro, żeby tego nie odczuć, bo mam w co wkładać teraz kasę, a niestety aukcje kończą się za mniej, niż dwie godziny, więc nie zdążę z tymi dzikimi przelewami za złotówkę w celu potwierdzenia danych, itd. Muszę poczekać na nową aukcję, niestety z późniejszymi terminami, ale lepsze to, niż na raz wyłożyć całą kwotę, gdy jest potrzebna gdzie indziej.

Możesz
  • Odpowiedz
@Mario1000: Tak właśnie skłaniam się do tego 16" i też myślę, że to byłby najrozsądniejszy zakup, więc mam nadzieję, że @Deja_VU_000 wystawi go ponownie, choćby z późniejszą datą wysyłki, a jakby się dało, to z taką samą.
Co do iMac, to rozważałam ten, którego polecasz z i5, a później jakoś skłoniłam się wkierunku i7 za nieco ponad 8 tys. Nie wiem tylko czy jest sens kupowania tego droższego, czy
  • Odpowiedz
@katarzyna9518: każdy MacBook Pro 13 u p. Marka ma 4 x thunderbolt 3 (2x po 2 USB-C z lewej i prawej strony.) wersja najtańsza u p. Marka ma juz 16 GB Ram i 512 SSD. To odświeżony w 2020 r model z najnowszym procesorem 10 generacji. Jezeli jadnak waga i wymiary Macbooka Pro 16 Cię nie odstraszają to bierz w ciemno albo wersję najtańszą za 7399 zł albo jeszcze lepiej
  • Odpowiedz