Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000: Czy są jakieś przecieki, jakie będą dostępne sprzęty po konferencjach? Zależy mi na tym małym 11 calowym no i pytanie, czy będzie nowa 13/14 calówka. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@kamil-kaczmarek1975 Ja dzwoniłem do Apple... dwukrotnie.
Za pierwszym razem powiedzieli, że chcą dowód zakupu z numerem seryjnym na dowodzie zakupu.
Za kolejnym razem zmieniłem gadkę i poprowadziłem inaczej rozmowę to mi powiedzieli, że się samo powinno aktywować i jak coś to przez internet lecieć.

Generalnie nie chcą mi aktywować gwarancji. Co im powiedziałeś, że Tobie aktywowali bez problemu?
  • Odpowiedz
Witam ,

Aktualizacja przed weekendem i odpowiedzi na jakieś pytania do mnie tutaj :)

Zakończyli wysyłki sprzętów , fizycznie do końca tygodnia przyszłego każdy już powinien mieć w ręku swój sprzęt z osób które jeszcze nie otrzymały .

Dziękuje za opinie : @krzykal @kamil-kaczmarek1975

@minro tak jak @sstory999 pisał „ nie długo pokażą nowe produkty ale to już dostawy na 2021„ także będą ale zobaczymy co zaprezentują :) ale to już raczej
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: raty 0% zależą od Allegro. Biorąc pod uwagę, ze będzie to w grudniu to raty powinny być bez problemu. Ostatnio przecież cały czas są raty 0% z tego co widzę jak obserwuje ten temat i produkty na Allegro. Zreszta jak sprzedasz za 7k to możesz za te pieniądze kupić nowy produkt :)

  • Odpowiedz
@Deja_VU_000: kasę na pewno dostają od Allegro ( a oni co chwile podnoszą prowizje i opłaty ), dodatkowo maja Twoje dane, mogą Ci wysyłać swoje oferty, jak się spóźnisz z rata to pewnie są jakieś dodatkowe opłaty ( dlatego jeśli już coś biorę na raty 0% to nadpłacam jedna ratę do przodu ). I wiadomo, ze ludzie jak widza raty 0% to kupują rzeczy których im nawet nie potrzeba i tak
  • Odpowiedz
Witam,
Piszę ten post już z nowego MacBooka :) Sprzęt otrzymałem wczoraj (12.09).
Solidnie zapakowany, żadnych wgnieceń na kartonie. Oryginalne pudełko ofoliowane z informacją w języku polskim. MacBook działa bez zarzutu. Niestety mam ten sam problem z gwarancją. Wpisanie daty ręcznie nic nie daje. Nie dzwoniłem jeszcze na infolinie Apple, bo nie wiem jak określić źródło pochodzenia MacBooka. Nie wiem czy „od Pana Marka” wystarczy :) Jeżeli ktoś poradzi sobie z tym
justformac - Witam,
Piszę ten post już z nowego MacBooka :) Sprzęt otrzymałem wczora...

źródło: comment_1600004151Cz8gzvpaf4aK3wSDD6Om5L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz