Wpis z mikrobloga

Witam właśnie dotarł do mnie mój MacBook Pro... z opóźnieniem, ale warto było czekać!! Polecam Pana Marka, super kontakt i zaangażowanie!! Naprawdę konkretna osoba! Na pewno nie był to mój ostatni zakup!! Teraz zabieram się za aktywacje gwarancji, czy ktoś ma z tym dalej problem?
@mleqkrk w sprawie odbioru osobistego proszę pisać na email .

Odbiór osobisty nie jest szybszy niż wysyłka bo towar musi tak samo do nas dojść . Tak jak wyżej w dniach 26-28 będę miał info z ekspedycji z dniem przyjęcia towaru w PL ( każdy otrzyma email ) i wtedy będzie mógł Pan umawiać odbiór i będę mógł podać dokładną datę bardziej .
Dwie aktualizacje informacji dla zainteresowanych :)) :

1.Wysyłałem emaile przez ostatnie dwa dni w związku z dostawą 30.09.2020 jeśli jakimś cudem ktoś nie otrzymał info poniżej :

Zbliża się termin dostawy do PL zamówionego przez Państwa sprzętu .
Towar będzie miał przyjęcie w dniach 5-6.10 , 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji i 4,5 dni wysyłka . Po wydaniu sprzętu jak już będziecie Państwo na liście wysyłkowej będę wysyłał wiadomość sms .
Dodam więcej spamu z opinią, na której wystawienie nie miałem czasu albo zwyczajnie zapominałem o tym, a obiecałem sobie ją wystawić (na Allegro już przed dostawą nie można było wystawić komentarza, bez sensu).
tl;dr; Polecam, kupiłem z FV na termin przed covid 30.04, dostałem sprzęt nowy, działa bez zarzutu, używany praktycznie codziennie do dzisiaj (30.09), z aktywacją nie było żadnych problemów. Laptop nie ma żadnych wad, o których czytałem gdzieś na mirko,
dymex - Dodam więcej spamu z opinią, na której wystawienie nie miałem czasu albo zwyc...

źródło: comment_1601454739qOmXK9KjzEQeIEaURkIERn.jpg

Pobierz