Wpis z mikrobloga

Z informacji nowych 29.09.2020 startują nowe aukcje z dostawą na 28.02.2021 . Będą trwały około 2/3 tygodniu z możliwością przedłużenia jak zawsze , w przypadku premier nowych przedmiotów będą uzupełniane . Iphony 12 jeśli nie pojawią się w październiku to będą dopiero w dostawach na 31.03.2021 w aukcjach listopadowych .

Miłego weekendu .
  • Odpowiedz
Witam właśnie dotarł do mnie mój MacBook Pro... z opóźnieniem, ale warto było czekać!! Polecam Pana Marka, super kontakt i zaangażowanie!! Naprawdę konkretna osoba! Na pewno nie był to mój ostatni zakup!! Teraz zabieram się za aktywacje gwarancji, czy ktoś ma z tym dalej problem?
  • Odpowiedz
@Miio: też czekam, jakoś w lipcu nie miałem ciśnienia, nawet w sierpniu było ok ale teraz już zaczynam odliczać godziny do dostawy. chciałbym już mieć maczka u siebie
  • Odpowiedz
@Miio w dniach 26-28 będę miał info z ekspedycji z dniem przyjęcia towaru w PL ( każdy otrzyma email ) , od daty przyjęcia 7 dni roboczych wydanie i 4,5 dni wysyłka ( każdy otrzyma sms ) .

@minro to chyba już każdy tak ma :)) bliżej niż dalej .

@Pawelw123 w razie problemów zapraszam do kontaktu
  • Odpowiedz
@mleqkrk w sprawie odbioru osobistego proszę pisać na email .

Odbiór osobisty nie jest szybszy niż wysyłka bo towar musi tak samo do nas dojść . Tak jak wyżej w dniach 26-28 będę miał info z ekspedycji z dniem przyjęcia towaru w PL ( każdy otrzyma email ) i wtedy będzie mógł Pan umawiać odbiór i będę mógł podać dokładną datę bardziej .
  • Odpowiedz
Dwie aktualizacje informacji dla zainteresowanych :)) :

1.Wysyłałem emaile przez ostatnie dwa dni w związku z dostawą 30.09.2020 jeśli jakimś cudem ktoś nie otrzymał info poniżej :

Zbliża się termin dostawy do PL zamówionego przez Państwa sprzętu .
Towar będzie miał przyjęcie w dniach 5-6.10 , 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji i 4,5 dni wysyłka . Po wydaniu sprzętu jak już będziecie Państwo na liście wysyłkowej będę wysyłał wiadomość sms .
  • Odpowiedz
Dodam więcej spamu z opinią, na której wystawienie nie miałem czasu albo zwyczajnie zapominałem o tym, a obiecałem sobie ją wystawić (na Allegro już przed dostawą nie można było wystawić komentarza, bez sensu).
tl;dr; Polecam, kupiłem z FV na termin przed covid 30.04, dostałem sprzęt nowy, działa bez zarzutu, używany praktycznie codziennie do dzisiaj (30.09), z aktywacją nie było żadnych problemów. Laptop nie ma żadnych wad, o których czytałem gdzieś na mirko, że hałasuje jak odrzutowiec i trzeba go zawsze ładować z prawej strony XD

Współpracę oceniam pozytywnie, kontakt telefoniczny jest bezproblemowy, polecam korzystać z oferty póki jest dostępna. Moja bateria w pierwszym tygodniu pokazywała ~102% sprawności, bo laptop ledwo wyjechał z fabryki (data produkcji baterii Maj 2020).

@Deja_VU_000 pewnie ma mnie już na liście natrętnych klientów, bo często pytałem o przesyłkę (wynika to też z mojej lokalizacji, gdzie kurier może nie dostarczyć paczki przez brak domofonu - zdarzyło się), ale na poważnie to Panu Markowi raczej cierpliwości nie brakuje i chwała mu za to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mieliśmy lekką obsuwę z wysłaniem mojego niestandardowego zamówienia (podstawowy model z klawiaturą US) - ten był mi już jednak potrzebny do pracy, więc udało się dojść do porozumienia i od razu został wysłany model international (super,
dymex - Dodam więcej spamu z opinią, na której wystawienie nie miałem czasu albo zwyc...

źródło: comment_1601454739qOmXK9KjzEQeIEaURkIERn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz