Wpis z mikrobloga

Tutaj zgłaszamy incydenty z piątego wyścigu sezonu F4 @ Vallelunga

Format:
PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

ps. repki PRO i SEMI właśnie się uploadują
ps2. kto ma kompletny replay z AM? :D

#acleague
ACLeague - Tutaj zgłaszamy incydenty z piątego wyścigu sezonu F4 @ Vallelunga

Form...

źródło: comment_7QUu1iMsUAJDlXlkGtYZ0yrTCBSPCVri.jpg

Pobierz
  • 23
Też z chęcią obejrzę repa z R2 wyścigu AM bo będąc na P1 moim zdaniem dostałem w bok przez co spadłem praktycznie na sam koniec z uszkodzonym autem co doprowadziło do wycofania się z wyścigu.
@ACLeague:
RACE 2/SEMI - Inco - 1:10 - 1:30

Jak wracałem na tor to uderzył we mnie (właściwie to sie wpieprzył we mnie poza torem jeszcze :D). Wiem, wracając na tor powinienem uważać ale po pierwsze z mojej perspektywy wyglądało jakby on zwalniał (w rzeczywistości tyle co był po którymś z kolei strzale i faktycznie zwalniał), po drugie on nagle przyspieszył i nie wiem co chciał zrobić, zjechać w poprzek toru
@ACLeague:
SEMI R1:
- 1:15 - Mokrysedes - widzę kolizję przede mną i hamuję, dostaję strzała w tył od sedesa w wyniku czego wpadam w mateusz-mazurek i tracę sporo czasu.
R2:
- 1:00 - Ogaras - na starcie uderza w wolno startującego Bryckieta, który następnie wpada prosto przede mnie;
- 1:04 - mateusz-mazurek - spowodowanie karambolu;
- 1:20 - prorok1394 - wjeżdża we mnie podczas próby zawracania;
- 10:00 - drag_op
@ACLeague: mam nadzieje że weźmiecie to pod uwage przy ocenianiu... Nie miałem co innego zrobić bo wystartowałem bardzo dobrze i myślałem że zostawią miejsce w środku na wyprzedzenie a w ostatniej chwili zmienili zdanie i zaczeli zjeżdżac nie pozostawiając mi miejsca. To naprawde nie moja wina i mam nadzieje że obejdzie sie bez poważnej kary. Pozdrawiam
@ACLeague:
SEMI R1:
2:18 ZiomalNB spowodował karambol w nawrocie w którym brało udział 8 kierowców w tym ja
3:24 Mornik wypchnął mnie z toru w miejscu w którym trzeba się mocno postarać o takie coś. Spadłem na ostatnią pozycję

R2:
15:19 Mike Kowalski podczas próby wyprzedzania wjechał mi w tył i wypchął mnie z toru
15:45 Ogaras będąc dublowanym zajechał drogę Mike Kowalskiemu, wypadli na trawę przed zakrętem i wpadli we
@mateusz-mazurek: jaka ofensywa xd ja tam widziałem, że miałeś lagi jak sk... na starcie. Jeżeli uważasz, że to wina sedesa to zgłoś i tyle tak jak my to zrobiliśmy.

BTW co do ślepoty to dzięki za zablokowanie mnie na najszybszym kółku w kwalifikacjach przez co nie poprawiłem czasu ...
@kozi0u ja pisze po prostu fakty a na kwalach nie przypominam sobie aby kogoś zablokowalem chyba odwrotnie jak coś. Dalej podtrzymuje swojego zdania bo nie przeanalizujecie dobrze a potem wypisujecie głupoty tutaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
My tu nie jesteśmy od analizowania. Przeanalizują sędziowie. Będzie kara to będzie, nie to nie. My tylko zgłosiliśmy
SEMI R2:
1:02 Mateusz Mazurek - zmienia tor jazdy próbując odbić od Inco po swojej lewej i zahacza o mój tył powodując że zaczynam jechać bokiem i zabieram ze sobą Inco. Potem wyprowadzam bolid (pomaga w tym bardzo kontakt z Inco), ale złapałem lekko trawę z lewej i odbijając żeby uniknąć spina wjeżdżam niechcąco w tor jazdy szybciej jadącego Proroka1394 i tym samym rozpoczyna się reakcja łańcuchowa karambolu.

O ile dla mnie
@Mokrysedes: obejrzałem sytuację i zgadzam się z Tobą, to mateusz-mazurek wykonuje ruch kierownicą kiedy wciąż jego skrzydło jest obok Twojego tylnego koła. Wygląda jakby chciał się wbić bezpośrednio za Ciebie, ale chyba nie ma carradaru ani helicorsa #pdk. Zwróć też uwagę jak długo ma gaz w podłodze i dopiero jak już jedziesz bokiem to odpuszcza na chwilę gaz, w ogóle w tej sytuacji nie hamował. Moim zdaniem absolutnie jego wina,
S.....a - @Mokrysedes: obejrzałem sytuację i zgadzam się z Tobą, to mateusz-mazurek w...