Wpis z mikrobloga

@agaciksa: Coś gdzieś kiedyś, ale by to uzyskać, to trzeba wykazać jasno i dowodowo co kiedy i jak.

Jak to zrobić? Nagrywać rozmowy telefoniczne? Ok, ale dziecko "faktycznie" mogło być chore. Następnie-mogło zwyczajnie nie chcieć jechać, bo wolało z koleżanką posiedzieć. Jak to udowodnić?

Miałem z nią sprawy o rozwód/o alimenty/o mieszkanie. Na każdej sprawie ubrana na czarno, łzy w oczach...#!$%@? mać taka aktorka, że kiedyś jej powiedziałem-marnujesz się, powinnaś w
Wierzę też, że matka ma intuicję zazwyczaj, pewnie jest to genetycznie uwarunkowane (wiecie, ojciec po mamuta, matka wychowuje młode). Ale kurczę, ten ojciec też ma coś do powiedzenia


@savanna:
Ojciec ma dokładnie tak samo ważne zadanie jak matka. Matka pokazuje dziecku jak powinna wyglądać i zachowywać się kobieta, a ojciec jak powinien wyglądać i zachowywać się mężczyzna. Brak jednego z tych wzorców to zazwyczaj katastrofa.
To, że ktoś może mieć IQ 40, to ja rozumiem. Nie mogę natomiast pojąć, że ktoś czyta takie wypociny osoby, która w jednym zdaniu robi kilka błędów ortograficznych.
Tych trolli i zarzutek jest już tyle, że powoli wyznawcy tych mądrości przestaną skupiać się na ściemie tylko zaczną produkować swoje, na poważnie brane teksty tego gatunku i potem tak już zostanie. W sumie to już tak jest. A kolejne zarzutki przynoszą tylko rozgłos zamiast tępić taki motłoch pogrzebaczem po ryju i nie dac mu się rozprzestrzeniać.
@LookAhead co te madki to ja nawet nie. Nie dość że musiałem się zmusić do przebrnięcia przez tą abominację ortografii, to całe to przesłanie jest nie do ogarnięcia umysłem. Nie rozumiem jak krótkowzrocznym, i pozbawionym empatii trzeba być żeby takie coś pisać, nie mówiąc już o przeświadczeniu że jak się urodziło dziecko to się jest już lepszym; wpadłaś na imprezie w wieku 16 lat z jakimś 17-sto latkiem, i zdecydowałaś się nie
@Fighter_forGlory: no niestety wykopki są coraz bardziej leniwe żeby zwerifikować źrodło... zaraz będą zarzutki ze screenami z ASZdziennik i znajdą się ludzie co to łykną( ͡° ʖ̯ ͡°). A co do madek to wystarczą nam screeny z grup 500+ itp. nawet nie trzeba robić strony satyrycznej MADKA.