Wpis z mikrobloga

Co tam @reddin nadal twierdzisz że tablice nie są potrzebne? Jak zidentyfikować takiego pedalarza co kopie komuś w auto? Bez złośliwości, po prostu jestem ciekaw jak w przypadku uszkodzeń zlokalizować takiego kogoś? Mówię o akcji z drugiego filmu. Tylko mi nie gadaj że to bajanie, tylko odpowiedz na pytanie jak takiego kogoś zidentyfikować.
#rower #pedalarze #patologiazmiasta #patologiazewsi
BomBom - Co tam @reddin nadal twierdzisz że tablice nie są potrzebne? Jak zidentyfiko...
  • 82
@BomBom: nie da się, jak zgłosisz na Policję to będzie to wykroczenie, a skoro jest to wykroczenie a nie przestępstwo to listu gończego nie będzie na podstawie facjaty, sprawę umorzą. Jedyna nie inwazyjna opcja to pojechać za nim po cichu i zobaczyć gdzie mieszka, wtedy zgłosić sprawę, filmik + miejsce zamieszkania, przyjedzie patrol pod adres, zobaczą facjatę dadzą mu karę.
@BomBom: no tak, ale warto czasem rowerem pojechać to najbardziej uprzywilejowana grupa. Nie płacisz za drogi w paliwie, oc, za przeglądy i wiele innych rzeczy a w zamian masz infrastrukturę budowaną pod ciebie. Dodatkowym bonusem jest to że możesz pomykać bez rejestracji i jak masz ochotę to po chodniku jechać na kole, policja gonić nie będzie bo opcji nie ma. Na pieszo za wolni, samochodem nie przejadą przez podwórko, motocyklem po
@BomBom: no ja tak dla kardio, ale nie zawadzam autom, tyle jest ścieżek w centrum a potem park, las. Za to tępię pozerów na szosach, siadam im na dupie i cisnę aż im tchu brakuje i zwalniają, wtedy ich wyprzedzam na kole xD