Wpis z mikrobloga

@vela: zgadzam się z tobą, ale nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Osoby o których wspominam oceniają wygląd praktycznie tylko po budowie ciała i nie dopuszczają myśli, że ktoś nienapakowany może być atrakcyjny. I to jest zabawne.
  • Odpowiedz
@fsfdjf: hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma
  • Odpowiedz
@camilio: znaczy jeśli facet pakuje dla siebie, to w porządku. Ma swój własny ideał, do którego dąży i tak się będzie czuł dobrze, jak najbardziej okey. Wkurza mnie za to niesamowicie, gdy są wręcz przekonani, że to również ideał kobiet i potem dzieją się sytuacje jak pod tym wpisem, czyli szczupły, normalny chłopak = pedał, a OPka to idotka, bo się nie zna xD No to tak nie działa, analogicznie, gdy
  • Odpowiedz
Kompletnie nie rozumiem, dlaczego faceci tak strasznie wzbraniają się przez farbowaniem/ rozjaśnianiem włosów, gdy zmiana koloru czasami naprawdę niesamowicie by pomogła, ale nie, bo to pedalskie i fujka.


@Nidor: Bo to sprzeczne z wartościami jakie towarzyszyły męskości o tysięcy lat. Dlaczego mamy zmieniać te wzorce? Dlatego że Elle i GQ nam tak każą? Czy dlatego że koreańska gwiazda popu została tak wystylizowana przez managera?

Wartości o jakich mówię to akceptowanie takiego
zbierski9 - > Kompletnie nie rozumiem, dlaczego faceci tak strasznie wzbraniają się p...

źródło: comment_SfiGtzVcxlYesKARVEUHZ1JWnZ7BdDVB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nope, gusta i guściki, mi też bardziej podobają się po postu szczupli faceci, którzy raczej nie pakują na siłce, w tych drugich średnio widzę coś atrakcyjnego, ale nie toczę piany z ust, że tak ma wyglądać każdy xD


@Nidor: Nie musisz się tłumaczyć, to normalne. Wśród facetów też zdarzają się tacy którzy nie lubią tradycyjnych symboli kobiecości : piersi i okrągłych bioder. Lubią bardziej androgyniczne dziewczyny.
  • Odpowiedz
Ale karuzelka #!$%@? rozkręcana przez wykopowych "samców alfa". XDDDD Kobiety mogą sobie kategoryzować i oceniać ale facet to musi być kupa mięcha bo inni to 3,14zdy.
  • Odpowiedz
@camilio: Mam to samo, Pan ze zdjęcia wygląda dla mnie jak dziecko i czułabym się jak pedofil. A prawda jest taka, że ile kobiet, tyle gustów. Nie ma jednej recepty na ideał, bo każdy ma własny ideał w swojej głowie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale karuzelka #!$%@? rozkręcana przez wykopowych "samców alfa". XDDDD Kobiety mogą sobie kategoryzować i oceniać ale facet to musi być kupa mięcha bo inni to 3,14zdy.


@brov: Ale przecież mogą, nikt im nie broni. Są wśród facetów też tacy którzy nie lubią kobiecych kształtów u dziewczyn i lubią bardziej takie jak na zdjęciu poniżej. Ale musimy pamiętać że to jednak mniejszość.
zbierski9 - > Ale karuzelka #!$%@? rozkręcana przez wykopowych "samców alfa". XDDDD K...

źródło: comment_lIwbXvsU5u2lxC3UBSTGUIkPY6SPVmCb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
to co wrzuciłes to zaburzenia hormonalne a nie brak ćwiczeń.


@Wobbuffet: Nie, właśnie tak w rzeczywistości wygląda typowy mężczyzna który nie ćwiczy.

Obraz normalnego mężczyzny jaki masz w głowie to tymczasem obraz mężczyzny który ćwiczy normalnie na siłowni.

Obraz mężczyzny który ćwiczy na siłowni (Arnold etc) to w rzeczywistości obraz mężczyzny który bierze środki anaboliczne i przy okazji ćwiczy na siłowni. Tak nam media wyprały głowy.
  • Odpowiedz