Wpis z mikrobloga

Bo to sprzeczne z wartościami jakie towarzyszyły męskości o tysięcy lat. Dlaczego mamy zmieniać te wzorce? Dlatego że Elle i GQ nam tak każą? Czy dlatego że koreańska gwiazda popu została tak wystylizowana przez managera?


@zbierski9: i w tym rzecz, że mamy XXI wiek, a wy nadal boicie się sięgnąć po nowoczesne metody, który są uważane za typowo kobiece. Nikt wam nie każe latać do fryzjera, ale jeśli jakiś facet chciałby
  • Odpowiedz
@zbierski9: Stary ale ja nie musze mieć jakiś obrazów w głowie jak wy, bo prowadzę normalne życie, mam kumpli i oczy. I taki wygląd albo jest spowodowany hormonami albo życiem 24h w pokoju z przerwami na kibel. xD
  • Odpowiedz
Porównaj to z chłopakiem, który musi jutro rano iść na farbowanie włosków żeby nie było odrostów i spędza codziennie przed wyjściem z domu 40min w łazience żeby idealnie ułożyć włoski na żel bo chce zrobić wrażenie na koleżankach z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zbierski9: zapomniałam dopisać. Co porównywać? Dba o siebie i chce się podobać kobietom, coś w tym złego? Lepiej, żeby jak mirki spod tagu
  • Odpowiedz
Juz gownoburza, bo dziewczynie podoba sie chlopak wygladajacy inaczej niz 70%polskiego spoleczenstwa czyli kark i lysy ryj w dzinsach xD


@stachuprzytelefonie: gównoburza, bo sztangą ryja i swojego #!$%@? nie wyklepią, a że bidulki męczą się na tych siłowniach tyle życia i ładują sterydy w dupsko... To dupka potem piecze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nidor: problem w tym, ze nie kazdemu beda pasowaly jasne wlosy, np mi, mam jasna cere ale za to bardzo szybko sie opalam i wygladam jak turek, twarz seby spod bloku i do tego mialbym miec biale/szare wlosy (ktore notabene mi sie strasznie podobaja)? nie ma mowy xD
  • Odpowiedz
@Szimu: ehh, powtórzę po raz kolejny, że nigdzie nie napisałam, żeby to był przymus. Chciałabym tylko, aby mężczyźni podchodzili do tego jak kobiety. Ma ochotę zafarbować sobie włosy to idzie do fryzjera i pyta, jaki kolor by mu pasował, tak jak robią to kobiety i nie boi się, że mu siurek od tego odpadnie :D
  • Odpowiedz
Bo to sprzeczne z wartościami jakie towarzyszyły męskości o tysięcy lat.


@zbierski9: ty masz #!$%@? pojęcie xD

Grecy z ich umiłowaniem efebów, średniowieczny uczuciowy Tristan jako wzorzec mężczyzny dla calej epoki, dandysi, werteryczni kochankowie, bladzi i chudzi wiktoriańscy dżentelmeni....

To, co uznajesz za powszechny "wzorzec mężczyzny"- brodaty, umięśniony kawał chłopa- to wzorzec typowy dla barbarzyńców. Tam, gdzie społeczeństwo było rozwinięte, zawsze pojawiał się (i pojawia dzisiaj) w jego miejsce zadbany, delikatny,
  • Odpowiedz
@Nidor: ale przecież tacy faceci istnieją, nie wiem jak u was w miastach ale ja czasem we Wrocławiu widuję facetów z farbowanymi włosami

A to, że któryś nie ma jaj i boi się reakcji otoczenia... Takie ryzyko trend seterów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nidor: calkowicie inaczej zrozumialem twoj komentarz, trudno
@to_juz_przesada: to brzmi troche jak te teksty na wykopie, ze egzotyka/cos czego wczesniej nigdy nie doswiadczyl kusi najbardziej, jak np arabow europejka z blond wlosami o jasnej cerze
  • Odpowiedz
Dba o siebie i chce się podobać kobietom, coś w tym złego? Lepiej, żeby jak mirki spod tagu #przegryw zakładał rano rozciągnięte ubrania, typową polską modę, włosy przeczesał palcami i płakał, że żadna na niego uwagi nie zwraca. Dlaczego wy to sobie sami robicie, facet chce o siebie zadbać, to najbardziej hejtowany jest właśnie przez facetów, którzy mają jakieś problemy xD


@Nidor: dlatego że spędzanie dużo czasu przed lustrem to zachowanie
  • Odpowiedz
to brzmi troche jak te teksty na wykopie, ze egzotyka/cos czego wczesniej nigdy nie doswiadczyl kusi najbardziej, jak np arabow europejka z blond wlosami o jasnej cerze


@Szimu: nic na to nie poradze, że tak to zrozumiałes
  • Odpowiedz