Wpis z mikrobloga

@fsfdjf: @stachuprzytelefonie: Ile ja już sie nasłuchałem nazywania mnie pedałem za stylowke na właśnie takiego słodkiego chłopaczka. XD skonczylo sie gdy okazało sie ze laskom znajomych tak sie podoba, ze nie mam już niektórych znajomych XDD
  • Odpowiedz
@fsfdjf: Ja #!$%@? mam takie włosy ale jak je tak ułożę to #!$%@? wystarczy, że wyjdę na zewnątrz i po 5 minutach mam wszystko na oczach. Jaki jest sekret żeby to się trzymało i wyglądało naturalnie, a nie było tłuste od lakieru? XD
  • Odpowiedz
Ciekawe zjawisko, najwięcej jadu leci nie od bab tylko od innych facetów xD
Zawsze najwięcej krytyki leci w facetów którzy nie chcą wyglądać jak dresiarz z blokowiska, ewentualnie jak jakiś wiking.

A od siebie dodam tylko tyle, że poza samym wyglądem zewnętrznym istnieje jeszcze wiele innych cech determinujących atrakcyjność. Nie, nie ten słynny "charakter" tylko choćby ładnie pachnący perfum i zadbane uzębienie. Zwłaszcza z tym ostatnim macie problem. Koleżanka była na ok.
  • Odpowiedz
@Antorus: a ty myślisz to problem mężczyzn? Lol , ile ja swojego czasu poznałem lasek na tinderze z dziurami, smrodem, krzywymi zębami bo ich rodzice nigdy do ortodonty nie wzięli lol
  • Odpowiedz
Ale przecież mogą, nikt im nie broni. Są wśród facetów też tacy którzy nie lubią kobiecych kształtów u dziewczyn i lubią bardziej takie jak na zdjęciu poniżej. Ale musimy pamiętać że to jednak mniejszość.


@zbierski9: tak zwany alternatywny wieszak ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tfu.

niż demograficzny jest dlatego, że mało jest właśnie takich panów jak ze zdjęcia, a z brzydalami i dresiarzami nikt nie chce się
  • Odpowiedz
@lis6502: @zbierski9:
jedni sie na sobie koncentrują a ty na innych, jak takie baby plotkary co musza sie dowartosciowac bo obrobia dupe innych. ty siejesz nie mniejsza agresje, a tacy jak ty często uzywaja przemocy fizycznej do slabszych od siebie i nazywaja siebie wyznacznikami mestwa. musisz tak reperowac swoje poczucie meskosci obrazajac innych.

powiadasz na strzała? to mowisz chodzic sie bic z kazdym i to chodzi ci w zyciu, to
  • Odpowiedz
najwidoczniej nie uwazaja ludzi wyzywajacych innych, siejacych agresja za dobrych ludzi


@wardenga: co ty do mnie pieprzysz? zresztą, przeczytałem co odpisałeś innym i dostałem raka xd idź białorycerzyć gdzie indziej
  • Odpowiedz