Wpis z mikrobloga

@antkowa: Rękawica, got it! Wybieram się tam, więc na 80% ciepło nie będzie. Deszcz, chmury i zimny wiatr jest tym, czego się spodziewam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale, ale... Z podekscytowania nie złożyłem gratulacji. Ekhm... Na mocy nadanej mi przez koziołki składam bardzo serdeczne gratulacje z okazji zdania egzaminu na przewodnika! Życzę wspaniałego rozwoju zawodowego i wykorzystania możliwości, które właśnie się przed Tobą otworzyły.

Szykuję kompot na
@antkowa: jak wygląda sprawa z zostaniem takim przewodnikiem? Są jakieś kursy czy coś? Ile trwa od początku do egzaminu? Czy to fajna zabawa? Pytam bo mieszkam praktycznie w samym środku jury i wszystkie te miejsca, które wymieniasz mam ogarnięte. Czy dużo wysiłku kosztuje przygotowanie się do takiego egzaminu dla kogos kto już w miarę ogarnia co, gdzie i jak?
@antkowa: A co polecisz z fajnym widokiem na dojazd motocyklem? Tereny Ojcowskie są mi znane, coś bardziej na północ od Krakowa pewnie. Jakieś coś żebym mógł dojechać motocyklem i sobie popatrzeć, bo tak ładnie. Nie mówię chodzić od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)