Wpis z mikrobloga

Mirki ʕʔ
Pijcie że mną kompot! Zaliczyłam dzisiaj egzamin i zostałam w końcu przewodnikiem terenowym PTTK po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!
Każdemu plusującemu z tej okazji podam fajne miejsce do zobaczenia na Jurze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#pttk #egzamin #wygryw
  • 122
  • Odpowiedz
@ozzi91: Ja cie, no to Klucze i pałac Dietlów i Pustynia Błędowska. Potem Rabsztyn i Bydlin - ruiny zamku i straznicy, albo na południe: Miękinia, Czerna, Paczułtowice. Obfite w zabytki!
  • Odpowiedz
@meetom: Różniście. Harcerz i survival here, więc napiszę co wiem. Ogólnie najwygodniej no to pola namiotowe. Potem można biwakować w lasach w miejscach przeznaczonych do biwakowania - czyli np. przy tych takich wiatkach w środku lasu. Możesz tam rozbić namiot i spać. Po to są te miejsca. No i najwyższy poziom to spanie totalnie na dziko w środku lasu. To jest nielegalne - bo nie wolno biwakować poza wyznaczonymi miejscami.
  • Odpowiedz
  • 0
@antkowa z Klucz jestem to pałac to nic szczególnego dla mnie i pustynia w sumie też :D czernią jest świetna, miekinie muszę zobaczyć. Dzięki!
  • Odpowiedz
@antkowa: Na pustynię akurat mam 10 min drogi pieszo, a ilość kilometrów jakie na samej pustyni pokonałem to już ciężko zliczyć. W każdym razie jakbyś była w pobliżu z jakąś wycieczką to chętnie się przyłączę.

@ozzi91: Też klucze, jaki ten wypok mały ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz