Wpis z mikrobloga

Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oznajmiła, ze ostatnio dała dupy jakiemuś mokabe w klubie. Zaciągnął ja do kibla, później jeszcze wziął do hotelu i jeszcze raz przeleciał. Powiedziałem od razu ze zbrzydła mi totalnie i tego typu panny dla mnie są najgoszego sortu i niech szuka innego rozrywki na dziś wieczor. Tłumaczyła, ze nie mogła się oprzeć bo tak na nią patrzył i świetnie pachniał. Życzyłem miłego wieczoru i się rozlaczylem. Teraz wydzwania jak #!$%@? i pisze tego typu sms. Typowa #p0lka #logikarozowychpaskow tak, tak wiem nie #!$%@? tylko ruchaj. Sami bzykajcie se panny z HIV od mokabe.
Pobierz
źródło: comment_hUctFoUW18IVmr3sQuSnVmIrwTiFBWOf.jpg
  • 72
  • 18
@BROKOLINI92 A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie d..y Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z
@ODDITY panna mu oznajmila, co oznacza, ze podczas rozmowy sama opowiedziala historie. Gosc podziekowal i tyle. Co w tym dziwnego? Gosciowi zapewne bardziej nie odpowiada fakt oznajmienia, mowienia o tym, ze bylo sie bolcowana ostatnio, jeszcze w kiblu. Rozumiesz? On jej nie robil egzaminu, czy pozostala nieskalana od momentu umowienia sie, tylko sama z wlasne woli, jakby miala sie czym chwalic XD
Oho, usunales. Op napisał do loszki czystej brudas ja ruchal w gumie, bo oni maja hiv, a ona odpowiedziała, ze w gumie i ze ma badania Xdd
@Ukulala:
A kim jest Mokebe w społeczeństwie, że w ogóle opłacałoby mu się dawać dupy? Rozumiałbym jakiemuś 9/10 Chadowi, który przyjechałby Mercedesem S klasą a na łapie miał Submarinera, ale #!$%@? Mokebe z jakiegoś afrykańskiego zadupia, pewnie ledwo dukający po angielsku, bez kasy, bez znajomości, prawdopodobnie żyjący z zasiłku xD. Taki spierdoks w sumie. Chwaliłbyś się, gdybyś się skusił wyruchać żulicę-menelicę znalezioną pod mostem?
@pfffy: >Jak przedstawi wyniki badań to zawsze możesz wrócić do tematu xD ...

Świeżo po szpachlowaniu przez Mokebe to wiele nie da. Z pół roku po fakcie wynik by był miarodajny. No, chyba ze z niejednego słoika dzemik wcinala to wcześniej była pozytywna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BROKOLINI92: zostaw, to byl pewnie książe Babatuszande Mokobe XII z królestwa krowiego placka z jakiegoś Brazaville czy innego miasta w Afryce (a tak naprawdę wioska 200 km w linii prostej od jakiegoś miasta, no ale mokobe musi się pokazać). A ty szkalujesz polkę, która chciała zrobić karierę i zostać białą pipką na dworze w lepiance.
Nie no, tak na serio to tylko choroba weneryczna najpewniej czeka no i wstyd, bo dała
jakie wymagania? Typ się obraził, bo dorosła kobieta zdecydowała się zaspokoić swoje potrzeby z ciemnoskórym facetem xD jeden przypadkowy gość i wielka afera xD


@ODDITY: Powalona czy co? Musiało Cię chyba spotkać coś podobnego skoro tak krytycznie do tego podchodzisz.
Po pierwsze, dziewczyna zachowała się jak typowa karyna, pragnąca być na okładce, chwaląc się tym ile, kiedy się bzykała. Nie ważne z kim, nie ważne czy to byłby karzeł, murzyn, skośnooki,
@ODDITY: Czekaj czekaj, na jakim ty świecie na opak żyjesz, gdzie dorosłe i dojrzałe kobiety dają dupy dopiero co napotkanemu facetowi, a "gówniary" się takich rzeczy wystrzegają? Nie pokręciło ci się coś? xD
jakie wymagania? Typ się obraził, bo dorosła kobieta zdecydowała się zaspokoić swoje potrzeby z ciemnoskórym facetem xD jeden przypadkowy gość i wielka afera xD


@ODDITY: Nie mam nawet pytań...mam nadzieję, że masz tatuaż i od razu wiadomo z kim ma się do czynienia...
1. Seks bez zobowiązań z wykopkiem taki dobry i w porządeczku.

2. Seks bez zobowiązań z mokabe taki zły i nie w porządeczku.


@Olivia: Ogólnie ścierka to ścierka, wam różowym w dupach coś się #!$%@?ło - myślicie, że im więcej tym lepiej, ato tylko wasze marne na chwilę podniesione ego...i tak każdy normalny gardzi czymś takim... to już #!$%@? lepsze,efekt taki sam a rzucić kilka groszy wiedząc, że regularnie robi badania,
normalnego faceta to nie obchodzi, bo nawet o to nie pyta. Jeśli ktoś o to pyta to albo prawik, albo stulej.


@ODDITY: HAHHAHA to chyba chodzisz do gimnazjum albo żeś Karyna jakich mało nawet :) Normalny facet to próbuje wyczaić...i od razu Cię szufladkuje czy karyna czy nie, #!$%@? dziewczyno gdzie Ty żyjesz i z kim się zadajesz:) "Przebieg" i opinia to główny temat męskich plotek. Biedne duże dziecko :)
A na ki, uj wy wszyscy odpowiadacie ODDITY (nie wolam nie bede plugawil klawiatury) jak to troll+?

Wdajecie sie w dyskusje bez sensu, przesledzcie wpisy i komentarze, szkoda zdrowia i czasu.