Wpis z mikrobloga

Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oznajmiła, ze ostatnio dała dupy jakiemuś mokabe w klubie. Zaciągnął ja do kibla, później jeszcze wziął do hotelu i jeszcze raz przeleciał. Powiedziałem od razu ze zbrzydła mi totalnie i tego typu panny dla mnie są najgoszego sortu i niech szuka innego rozrywki na dziś wieczor. Tłumaczyła, ze nie mogła się oprzeć bo tak na nią patrzył i świetnie pachniał. Życzyłem miłego wieczoru i się rozlaczylem. Teraz wydzwania jak #!$%@? i pisze tego typu sms. Typowa #p0lka #logikarozowychpaskow tak, tak wiem nie #!$%@? tylko ruchaj. Sami bzykajcie se panny z HIV od mokabe.
Pobierz BROKOLINI92 - Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oz...
źródło: comment_hUctFoUW18IVmr3sQuSnVmIrwTiFBWOf.jpg
  • 72
Oho, usunales. Op napisał do loszki czystej brudas ja ruchal w gumie, bo oni maja hiv, a ona odpowiedziała, ze w gumie i ze ma badania Xdd
@Ukulala:
A kim jest Mokebe w społeczeństwie, że w ogóle opłacałoby mu się dawać dupy? Rozumiałbym jakiemuś 9/10 Chadowi, który przyjechałby Mercedesem S klasą a na łapie miał Submarinera, ale #!$%@? Mokebe z jakiegoś afrykańskiego zadupia, pewnie ledwo dukający po angielsku, bez kasy, bez znajomości, prawdopodobnie żyjący z zasiłku xD. Taki spierdoks w sumie. Chwaliłbyś się, gdybyś się skusił wyruchać żulicę-menelicę znalezioną pod mostem?
@pfffy: >Jak przedstawi wyniki badań to zawsze możesz wrócić do tematu xD ...

Świeżo po szpachlowaniu przez Mokebe to wiele nie da. Z pół roku po fakcie wynik by był miarodajny. No, chyba ze z niejednego słoika dzemik wcinala to wcześniej była pozytywna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BROKOLINI92: zostaw, to byl pewnie książe Babatuszande Mokobe XII z królestwa krowiego placka z jakiegoś Brazaville czy innego miasta w Afryce (a tak naprawdę wioska 200 km w linii prostej od jakiegoś miasta, no ale mokobe musi się pokazać). A ty szkalujesz polkę, która chciała zrobić karierę i zostać białą pipką na dworze w lepiance.
Nie no, tak na serio to tylko choroba weneryczna najpewniej czeka no i wstyd, bo dała