Wpis z mikrobloga

Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oznajmiła, ze ostatnio dała dupy jakiemuś mokabe w klubie. Zaciągnął ja do kibla, później jeszcze wziął do hotelu i jeszcze raz przeleciał. Powiedziałem od razu ze zbrzydła mi totalnie i tego typu panny dla mnie są najgoszego sortu i niech szuka innego rozrywki na dziś wieczor. Tłumaczyła, ze nie mogła się oprzeć bo tak na nią patrzył i świetnie pachniał. Życzyłem miłego wieczoru i się rozlaczylem. Teraz wydzwania jak #!$%@? i pisze tego typu sms. Typowa #p0lka #logikarozowychpaskow tak, tak wiem nie #!$%@? tylko ruchaj. Sami bzykajcie se panny z HIV od mokabe.
BROKOLINI92 - Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oz...

źródło: comment_hUctFoUW18IVmr3sQuSnVmIrwTiFBWOf.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@mips: jakie wymagania? Typ się obraził, bo dorosła kobieta zdecydowała się zaspokoić swoje potrzeby z ciemnoskórym facetem xD jeden przypadkowy gość i wielka afera xD
  • Odpowiedz
@ODDITY:

Typ się obraził, dorosła kobieta zdecydowała się zaspokoić swoje potrzeby z ciemnoskórym facetem

Ciebie, tak jak tamtej typiary też bym w swoim życiu nie chciał spotkać...
  • Odpowiedz
  • 18
@BROKOLINI92 A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie d..y Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin
  • Odpowiedz
  • 15
@ODDITY panna mu oznajmila, co oznacza, ze podczas rozmowy sama opowiedziala historie. Gosc podziekowal i tyle. Co w tym dziwnego? Gosciowi zapewne bardziej nie odpowiada fakt oznajmienia, mowienia o tym, ze bylo sie bolcowana ostatnio, jeszcze w kiblu. Rozumiesz? On jej nie robil egzaminu, czy pozostala nieskalana od momentu umowienia sie, tylko sama z wlasne woli, jakby miala sie czym chwalic XD
  • Odpowiedz