Wpis z mikrobloga

Mówicie swoim rodzicom, źe ich kochacie? Pytanie raczej do tej dojrzalszej części mirko. Właśnie mi się śniło, że powiedziałam to tacie ze łzami w oczach i nie przypominam sobie, czy w rzeczywistości padły te słowa między nami kiedykolwiek. Chociaż go kocham, nigdy nie potrafiłam tego powiedzieć. Boję się, że go niedługo zabraknie i nie zdążę mu o tym powiedzieć, ale mam w sobie jakąś blokadę. #feels #rodzina #rodzice #logikarozowychpaskow #sen #chcepogadac
  • 153
@No_Sugar: Raczej nie mówię. Ale to dlatego że, w moim przeświadczeniu, słowa to tylko słowa. Liczą się czyny i to co się robi. Moi rodzice wiedzą że ich kocham, bo zachowuje się okazując to, nie muszę tego mówić. Słowa się nie liczą.
@No_Sugar: moja mama zmarła przedwcześnie, wychowywałam się więc z ojcem. Tato był facetem silnym, niezależnym i bardzo skrytym. Nigdy nie miał jednak problemu z okazywaniem mi czułości, i vice versa.
Często gdy nie mogliśmy powiedzieć sobie kc w twarz, bo np. tato wychodził do pracy zanim się obudziłam, pisaliśmy do siebie liściki o takiej treści.
w dniu, kiedy umarł, w ostatniej chwili, gdy widziałam go żywym, też pożegnał się ze mną-