Wpis z mikrobloga

Mówicie swoim rodzicom, źe ich kochacie? Pytanie raczej do tej dojrzalszej części mirko. Właśnie mi się śniło, że powiedziałam to tacie ze łzami w oczach i nie przypominam sobie, czy w rzeczywistości padły te słowa między nami kiedykolwiek. Chociaż go kocham, nigdy nie potrafiłam tego powiedzieć. Boję się, że go niedługo zabraknie i nie zdążę mu o tym powiedzieć, ale mam w sobie jakąś blokadę. #feels #rodzina #rodzice #logikarozowychpaskow #sen #chcepogadac
  • 153
@No_Sugar: a po #!$%@? to mowic? Nie lepiej okazywac to w czynach i podejsciu? Tez nigdy tego nie usłyszałem od najblizszej rodziny ani niie powiedziałem w ich stronę ale wystarczy mi ze widzę ich troskę i zainteresowanie mną- to jest najprawdziwsze 'kocham Cie synu' :)
@No_Sugar: oczywiście, że mówię to rodzicom. Ale miałam taki problem z babcią - brak przytulania się czy innych rodzajów okazywania miłości z jej strony, a co za tym idzie i z naszej. Ostatnio zaczęłam pomału wprowadzać takie elementy do naszej relacji i widać, że babcia pomału się przełamuje