Wpis z mikrobloga

Mówicie swoim rodzicom, źe ich kochacie? Pytanie raczej do tej dojrzalszej części mirko. Właśnie mi się śniło, że powiedziałam to tacie ze łzami w oczach i nie przypominam sobie, czy w rzeczywistości padły te słowa między nami kiedykolwiek. Chociaż go kocham, nigdy nie potrafiłam tego powiedzieć. Boję się, że go niedługo zabraknie i nie zdążę mu o tym powiedzieć, ale mam w sobie jakąś blokadę. #feels #rodzina #rodzice #logikarozowychpaskow #sen #chcepogadac
  • 153
@No_Sugar: Oczywiście. Ostatni rok był bardzo dla mojej rodziny trudny i doceniam każdą chwilę z rodzicami więc zawsze po skończonej rozmowie im to mówię, na początku nie mogłem się przełamać wstydziłem się tych słów, teraz widzę jak wiele to dla nich i dla mnie znaczy.
@No_Sugar: Nie. I nie przypominam sobie kiedy ostatnio takie słowa usłyszałem od kogokolwiek.
Zresztą aż tak głębokie otwieranie się powoduje, że czuję się bardzo dziwnie, a tego raczej nie lubię.

Chociaż w sumie to moim zwierzakom to mówiłem, choć nie mogły nic odpowiedzieć. Oczywiście dopóki nie pomarły.
@No_Sugar mówię raz na kilka miesięcy mojemu tacie, albo babci. Nie zdążyłam tego powiedzieć mojej mamie prawie 10 lat temu, ale za to zdążyłam powiedzieć dziadkowi, który zmarł rok temu. Dokładnie kilka godzin przed jego śmiercią.