Wpis z mikrobloga

Mówicie swoim rodzicom, źe ich kochacie? Pytanie raczej do tej dojrzalszej części mirko. Właśnie mi się śniło, że powiedziałam to tacie ze łzami w oczach i nie przypominam sobie, czy w rzeczywistości padły te słowa między nami kiedykolwiek. Chociaż go kocham, nigdy nie potrafiłam tego powiedzieć. Boję się, że go niedługo zabraknie i nie zdążę mu o tym powiedzieć, ale mam w sobie jakąś blokadę. #feels #rodzina #rodzice #logikarozowychpaskow #sen #chcepogadac
  • 153
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 722
@No_Sugar: nigdy nie powiedziałem tego swoim rodzicom, bo nie przechodzi mi to przez gardło. Wobec dziewczyn - okej, ale w domu czuję się z tym nienaturalnie. Ja jestem z takich okolic, w których się nie kocha i nie przeprasza :)
  • Odpowiedz
  • 951
@No_Sugar nie, jeżeli rodzice chcą by dzieci im mówiły "kocham Cię mamo/tato", muszą ich nauczyć okazywania uczuć. Moi tego nie zrobili.
  • Odpowiedz
@No_Sugar: Przez dziewięć lat życia mówiłem to mojej mamie prawie codziennie. W miarę dojrzewania ten rytuał zaczął zanikać, ale dla mnie najważniejsze jest to że ona o tym wie, a swoją miłość zamiast mówić staram się okazywać w inny sposób.
  • Odpowiedz
@HolyToiletPaper: jednak są na mirko ludzie z kochających się rodzin :) podziwiam, że do tego dojrzałeś. Chciałabym też się przełamać.
@Lavie: moi rodzice prawdopodobnie tez to wiedza, ale jednak zawsze milo uslyszec od kogos, komu poswieciles wszystko, ze Cie kocha, a nie jest tylko roszczeniowym dzieciakiem bez uczuc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@No_Sugar: jest mi głupio, no ale dzwonię do rodziców codziennie / co drugi dzień , tyle mogę. Zawsze mogą na mnie liczyć. Serio po prostu nie umiem powiedzieć, że ich kocham
  • Odpowiedz