Wpis z mikrobloga

Mówicie swoim rodzicom, źe ich kochacie? Pytanie raczej do tej dojrzalszej części mirko. Właśnie mi się śniło, że powiedziałam to tacie ze łzami w oczach i nie przypominam sobie, czy w rzeczywistości padły te słowa między nami kiedykolwiek. Chociaż go kocham, nigdy nie potrafiłam tego powiedzieć. Boję się, że go niedługo zabraknie i nie zdążę mu o tym powiedzieć, ale mam w sobie jakąś blokadę. #feels #rodzina #rodzice #logikarozowychpaskow #sen #chcepogadac
  • 153
@Ajerow98: Ktoś już ładnie opisał wyrażanie, to nie chciałem się powtarzać:

nie, jeżeli rodzice chcą by dzieci im mówiły "kocham Cię mamo/tato", muszą ich nauczyć okazywania uczuć. Moi tego nie zrobili.

A pojmowanie to stricte subiektywizm gdzie blokada wynika z niezrozumienia miłości rodzicielskiej pośrednio związana z owym brakiem okazywania uczuć, ewentualnie złym okazywaniem uczuć (np. nadopiekuńcze matki).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@No_Sugar: jestem normalnym człowiekiem, więc jak najbardziej mówię. A im jestem starszy, tym częściej.

Ale oczywiście będąc zbuntowanym nastoletnim kucem tego nie mówiłem xD
@No_Sugar miałem podobnął sytuacje ale od około 3 lat co jakiś czas powtarzamy to sobie telefonicznie lub jak odwiedzam rodziców, a tylko dlatego że wyszedłem bez szfanku w wypadku w którym powinienem zostać conajmniej kaleką